Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Lunds BK
Lunds bästa bollklubb sedan 1919

Kommande matcher
JUNI 2020
 
05
19:00
fre
19:00    
Hörby Ff - Lunds BK  -      
06
09:30
lör
09:30    
PF9 (Födda 11), Tornvallen, Stångby
Torns IF grön - Lunds BK röd  -      
06
09:30
lör
09:30    
PF9 (Födda 11), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK Blå - Linero IF röd  -      
06
09:30
lör
09:30    
PF9 (Födda 11), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK vit - Lunds FF grön  -      
06
10:00
lör
10:00    
P11 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Bjärreds IF röd  -      
06
10:00
lör
10:00    
P11 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - GIF Nike grön  -      
06
11:00
lör
11:00    
PF9 (Födda 11), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK gul - Dalby GIF 3  -      
06
11:30
lör
11:30    
P12 (Födda 08), Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
Åkarps IF 1 - Lunds BK vit  -      
06
12:30
lör
12:30    
F14 (Födda 06-08), Bäckagårds IP plan 2
Kvarnby IK - Lunds BK gul  -      
06
12:30
lör
12:30    
P13 (Födda 07), Västervångs IP konstgräs 9-manna
FC Trelleborg blå - Lunds BK gul  -      
06
13:00
lör
13:00    
P14 (Födda 06), Ölyckevallen A-plan 9-manna
Löberöds IF/GOF IF - Lunds BK röd  -      
06
13:00
lör
13:00    
P+U 16 (Födda 04), Centrumplanen Klostergårdens IP
Lunds BK - Halmstad BK  -      
06
13:00
lör
13:00    
U19, Centrumplanen Klostergårdens IP
U19 » 
Lunds BK - IFK Klagshamn
  -      
06
13:30
lör
13:30    
P14 (Födda 06), Linero IP A-plan
Linero IF röd - Lunds BK  -      
06
14:00
lör
14:00    
PF10 (Födda 10), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - Lunds BK blå  -      
07
10:00
sön
10:00    
F14 (Födda 06-08), Södra Sandby IP gräsplan 3 9-manna
Södra Sandby IF - Lunds BK  -      
07
10:00
sön
10:00    
PF10 (Födda 10), Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF svart - Lunds BK vit  -      
07
10:00
sön
10:00    
P11 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK röd - Önneköps IF  -      
07
10:00
sön
10:00    
P11 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Harlösa IF  -      
07
10:00
sön
10:00    
P14 (Födda 06), Dösjöbro IP B-plan 9-manna
Dösjöbro IF vit - Lunds BK blå  -      
07
10:30
sön
10:30    
P15 (Födda 05), Rosengårds IP B-plan
FC Rosengård 1917 vit - Lunds BK  -      
07
11:00
sön
11:00    
P12 (Födda 08), Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 2
Lunds FF grön - Lunds BK röd  -      
07
11:30
sön
11:30    
PF10 (Födda 10), Gamla IP, Klågerup konstgräs 7-manna 1
Klågerups GoIF - Lunds BK gul  -      
07
11:30
sön
11:30    
P12 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Kvarnby IK blå  -      
07
11:30
sön
11:30    
P13 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Eslövs BK röd  -      
07
12:00
sön
12:00    
F14 (Födda 06-08), Gyavallen, Stehag A-plan
Stehags AIF - Lunds BK blå  -      
07
13:00
sön
13:00    
Dam, Kroksbäck IP A-plan
Dam » 
NK Croatia - Lunds BK
  -      
07
14:00
sön
14:00    
P14 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK gul - IFK Malmö FK 2  -      
07
16:00
sön
16:00    
Dam, Klostergårdens IP
Dam » 
Lunds BK - Husie IF
  -      
07
16:00
sön
16:00    
P15 (Födda 05), Lomma IP A-plan, konstgrs
GIF Nike - Lunds BK vit  -      
07
17:00
sön
17:00    
Herr, Finnvedsvallen
Herr » 
IFK Värnamo - Lunds BK
  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
JUNI 2020
 
03
19:00
ons
19:00    
P+U 16 (Födda 04), Klostergårdens IP - Plan 8
Lunds BK - BK Olympic4  -  2  
02
18:30
tis
18:30    
F14 (Födda 06-08), Klostergrdens IP plan 4 konstgrs
Lunds BK - Oxie SK  -      
MAJ 2020
 
31
18:00
sön
18:00    
P+U 16 (Födda 04), Klostergårdens IP - Plan 8
Lunds BK - Nosaby IF2  -  0  
31
16:00
sön
16:00    
Dam, Klostergårdens IP
Dam » 
Lunds BK - IK Pandora FF
  -      
31
16:00
sön
16:00    
F14 (Födda 06-08), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - IFK Klagshamn  -      
31
16:00
sön
16:00    
P15 (Födda 05), Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK vit - Trelleborgs FF blå2  -  1  
31
14:00
sön
14:00    
P14 (Födda 06), Limhamns IP, plan 1, konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Lunds BK gul3  -  3  
31
14:00
sön
14:00    
U19, Höllvikens IP
U19 » 
BK Höllviken - Lunds BK
1  -  5  
31
13:00
sön
13:00    
P13 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - GIF Nike9  -  5  
31
13:00
sön
13:00    
U17 , Staffansvallens IP
U17 » 
Staffanstorp United FC Juniorer - Lunds BK U17
0  -  1  

  Fler spelade matcher >>
 
Huvudsponsor
Guldsponsor
Silversponsor
Stöd Lunds BK via
Sociala medier