Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Lunds BK
Lunds bästa bollklubb sedan 1919

Kommande matcher
MARS 2019
 
23
09:00
lör
09:00    
Bara GIF - Lunds BK  -      
23
09:35
lör
09:35    
P13 (Födda 06), Linero IP
LInero IF - Lunds BK  -      
23
11:00
lör
11:00    
Ystads IF - Lunds BK  -      
23
11:30
lör
11:30    
F13(Födda 06-08), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK F08 - Torns IF F08  -      
23
13:00
lör
13:00    
Herr, Övrig plats
Herr » 
Mjällby AIF - Lunds BK
  -      
23
17:00
lör
17:00    
Dam, Klostergårdens IP - Centrumplan
Dam » 
Lunds BK - Hardeberga bk
  -      
24
10:00
sön
10:00    
F13(Födda 06-08), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Trelleborgs FF  -      
24
10:00
sön
10:00    
P10 (Födda 09), Dalby IP
Dalby GIF - Lunds BK  -      
24
11:30
sön
11:30    
U16 (Födda 03), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Hässleholms IF  -      
24
11:30
sön
11:30    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP - Centrumplan
Lunds BK - Hässleholms IF  -      
24
14:00
sön
14:00    
P15 (Födda 04), Svalebo IP
Veberöd AIF - Lunds BK  -      
24
14:00
sön
14:00    
U17 , Klostergårdens IP - Centrumplan
U17 » 
Lunds BK U17 - IF Lödde U19
  -      
24
16:15
sön
16:15    
P14 (Födda 05), Mariedals IP
Lilla Torg - Lunds BK  -      
 
30
09:30
lör
09:30    
P10 (Födda 09), Rosengårds IP
FC Rosengård - Lunds BK  -      
30
12:00
lör
12:00    
P15 (Födda 04), Landskrona IP
Landskrona IP - Lunds BK  -      
30
12:00
lör
12:00    
U17 , Östgötaporten
U17 » 
IFK Norrköping FK - Lunds BK
  -      
30
13:00
lör
13:00    
Herr, Klostergårdens IP - Centrumplan
Herr » 
Lunds BK - Hässleholms IF
  -      
30
13:00
lör
13:00    
P13 (Födda 06), Tolvans IP
IF Lödde - Lunds BK  -      
30
13:00
lör
13:00    
U19, Höllviken IP
U19 » 
BK Höllviken A (Div4) - Lunds BK U19
  -      
31
10:00
sön
10:00    
P10 (Födda 09), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Lunds FF  -      
31
10:00
sön
10:00    
PF9(Födda 10), Staffanstorp
Staffanstorp, Trelleborg - Lunds BK  -      
31
11:30
sön
11:30    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Dösjöbro IF  -      
31
14:00
sön
14:00    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP - Centrumplan
Lunds BK - Landskrona BoIS  -      
31
15:00
sön
15:00    
F16 (Födda 03-04), Sandskogens IP
IK Pandora FF - Lunds BK  -      
APRIL 2019
 
05
19:00
fre
19:00    
U19, Klostergårdens IP
U19 » 
Lunds BK - IF Lödde
  -      
06
08:30
lör
08:30    
P10 (Födda 09), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - 7-mannakickoff  -      
06
18:30
lör
18:30    
U17 , Klostergårdens IP
U17 » 
Lunds BK - Degerfors IF
  -      
07
14:00
sön
14:00    
U16 ( Födda 03 ), Kunskapens Hus, konstgräs
Kinna IF - Lunds BK  -      
07
17:00
sön
17:00    
Herr, Kristianstads Fotbollsarena
Herr » 
Kristianstad FC - Lunds BK
  -      
07
18:30
sön
18:30    
U16 (Födda 03), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - Furulunds IK  -      
 
13
10:00
lör
10:00    
F13(Födda 06-08), Hörby IP konstgräs 7-manna 1
Hörby FF - Lunds BK  -      
13
10:00
lör
10:00    
P11 (Födda 08), Smörlyckans IP
Lunds FF vit - Lunds BK vit  -      
13
10:00
lör
10:00    
PF9(Födda 10), Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
Höörs IS vit - Lunds BK blå  -      
13
11:00
lör
11:00    
P14 (Födda 05), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK vit - Veberöds AIF vit  -      
13
11:00
lör
11:00    
U16 (Födda 03), Idrottsparken, Billesholm A-plan
Billesholms GIF/Bjuvstorps FF - Lunds BK  -      
13
11:30
lör
11:30    
P11 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - GIF Nike blå  -      
13
11:30
lör
11:30    
P11 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Värpinge IF röd  -      
13
12:00
lör
12:00    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK - Halmstads BK  -      
13
12:15
lör
12:15    
PF9(Födda 10), Klostergårdens IP
Lunds BK vit - Dösjöbro IF vit  -      
13
12:15
lör
12:15    
PF9(Födda 10), Klostergårdens IP
Lunds BK gul - Veberöds AIF vit  -      
13
14:00
lör
14:00    
Herr, Klostergårdens IP
Herr » 
Lunds BK - Eskilsminne IF
  -      
13
14:30
lör
14:30    
P13 (Födda 06), Bäckagårds IP plan 1
Kvarnby IK blå - Lunds BK gul  -      
13
16:00
lör
16:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Staffanstorp United FC vit  -      
13
16:00
lör
16:00    
U17 , Behrn Arena
U17 » 
Örebro SK FK - Lunds BK
  -      
13
17:00
lör
17:00    
F16 (Födda 03-04), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK - IF Limhamn Bunkeflo  -      
13
17:30
lör
17:30    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Harrie FF röd  -      
14
10:00
sön
10:00    
P10 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Lunds FF grön  -      
14
10:00
sön
10:00    
P12 (Födda 07), Tolvans IP 7-manna
IF Lödde gul - Lunds BK svart  -      
14
10:00
sön
10:00    
P13 (Födda 06), Gamla IP, Klågerup konstgräs 9-manna
Klågerups GoIF - Lunds BK blå  -      
14
11:00
sön
11:00    
P10 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Lunds BOIS  -      
14
11:00
sön
11:00    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Bjärreds IF röd  -      
14
13:00
sön
13:00    
P12 (Födda 07), Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF röd - Lunds BK blå  -      
14
13:00
sön
13:00    
P14 (Födda 05), Borgeby IP B-plan 9-manna
Bjärreds IF svart - Lunds BK gul  -      
14
13:00
sön
13:00    
U19, Borgeby IP A-plan
U19 » 
Bjärreds IF - Lunds BK
  -      
14
17:00
sön
17:00    
F13(Födda 06-08), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK - Höörs IS  -      
14
17:30
sön
17:30    
Dam, Klostergårdens IP
Dam » 
Lunds BK - Askeröds IF
  -      
 
18
19:00
tor
19:00    
P12 (Födda 07), Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF orange - Lunds BK vit  -      
19
11:00
fre
11:00    
P11 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Södra Sandby IF  -      
19
11:00
fre
11:00    
PF9(Födda 10), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Linero IF vit  -      
19
14:00
fre
14:00    
U17 , Klostergårdens IP
U17 » 
Lunds BK - IF Elfsborg
  -      
19
15:00
fre
15:00    
Herr, Ruddalen 1 Konstgräs
Herr » 
Utsiktens BK - Lunds BK
  -      
20
10:00
lör
10:00    
P11 (Födda 08), Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF röd - Lunds BK gul  -      
21
08:45
sön
08:45    
P10 (Födda 09), Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
FC Bellevue 2 - Lunds BK vit  -      
21
08:45
sön
08:45    
P12 (Födda 07), Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
FC Bellevue 1 - Lunds BK gul  -      
21
10:00
sön
10:00    
P11 (Födda 08), Vikenplanen
Furulunds IK gul - Lunds BK blå  -      
21
10:00
sön
10:00    
P13 (Födda 06), Gunnesbo Gård A-plan 9-manna
Lunds BOIS - Lunds BK vit  -      
21
10:00
sön
10:00    
PF9(Födda 10), Åkarps IP, konstgräs 5-manna 1
Åkarps IF 2 - Lunds BK vit  -      
21
11:00
sön
11:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Ramlösa Södra IF blå  -      
21
11:00
sön
11:00    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK gul - Staffanstorp United FC blå  -      
21
11:00
sön
11:00    
PF9(Födda 10), Dalby IP 7-manna
Dalby GIF vit - Lunds BK gul  -      
21
12:00
sön
12:00    
P10 (Födda 09), Staffansvallen plan 2
Staffanstorp United FC svart - Lunds BK gul  -      
21
13:00
sön
13:00    
Dam, Granhällans IP A-Plan
Dam » 
Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - Lunds BK
  -      
21
14:00
sön
14:00    
F16 (Födda 03-04), Husiegårds IP A-plan
Husie IF - Lunds BK  -      
 
22
11:00
mån
11:00    
P14 (Födda 05), Tornvallen, Stångby konstgräs 9-manna
Torns IF - Lunds BK vit  -      
22
11:00
mån
11:00    
U16 (Födda 03), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - Lunds FF  -      
22
13:00
mån
13:00    
U19, Klostergårdens IP
U19 » 
Lunds BK - Eskilsminne IF
  -      
22
14:00
mån
14:00    
F13(Födda 06-08), Uppåkravallen, konstgräs 9-manna
Uppåkra IF - Lunds BK  -      
22
16:00
mån
16:00    
P14 (Födda 05), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK gul - GIF Nike gul  -      
26
18:30
fre
18:30    
P14 (Födda 05), Bäckagårds IP plan 1
Kvarnby IK - Lunds BK gul  -      
27
10:00
lör
10:00    
P11 (Födda 08), Högalids IP, B-plan 7-manna 1
Harrie FF blå - Lunds BK blå  -      
27
10:00
lör
10:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Bjärreds IF gul  -      
27
10:00
lör
10:00    
PF9(Födda 10), Övrig plats
Bara GoIF röd - Lunds BK vit  -      
27
11:00
lör
11:00    
P14 (Födda 05), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK vit - Arlövs BI  -      
27
11:15
lör
11:15    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK svart - Lunds FF vit  -      
27
11:30
lör
11:30    
P12 (Födda 07), Dösjöbro IP B-plan 7-manna 2
Dösjöbro IF röd - Lunds BK blå  -      
27
12:00
lör
12:00    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK - Landskrona BoIS  -      
27
12:30
lör
12:30    
Veberöds AIF - Lunds BK gul  -      
27
14:00
lör
14:00    
Dam, Nya IP, Blentarp A-plan
Dam » 
Blentarps BK - Lunds BK
  -      
27
14:00
lör
14:00    
Herr, Klostergårdens IP
Herr » 
Lunds BK - IFK Värnamo
  -      
28
10:00
sön
10:00    
P10 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - GOF IF  -      
28
10:00
sön
10:00    
PF9(Födda 10), Högalids IP C-plan 5-manna 2
Kävlinge GoIF - Lunds BK blå  -      
28
11:00
sön
11:00    
P10 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Värpinge IF vit  -      
28
11:00
sön
11:00    
P11 (Födda 08), Askeröds IP B-plan 7-manna 1
Askeröds IF - Lunds BK vit  -      
28
11:00
sön
11:00    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Husie IF vit  -      
28
12:00
sön
12:00    
F16 (Födda 03-04), Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK - Fortuna FF  -      
28
12:15
sön
12:15    
PF9(Födda 10), Klostergårdens IP
Lunds BK gul - Staffanstorp United FC orange  -      
28
12:30
sön
12:30    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Trollenäs IF vit  -      
28
13:00
sön
13:00    
U17 , Halmstad Arena P2
U17 » 
Halmstads BK - Lunds BK
  -      
28
15:00
sön
15:00    
U16 (Födda 03), Linero IP A-plan
Linero IF vit - Lunds BK  -      
28
16:00
sön
16:00    
F13(Födda 06-08), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK - Stehags AIF  -      
28
16:00
sön
16:00    
U19, Österås IP B-plan
U19 » 
IFK Hässleholm - Lunds BK
  -      
28
17:15
sön
17:15    
F13(Födda 06-08), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK - Klågerups GoIF  -      
MAJ 2019
 
01
13:00
ons
13:00    
P14 (Födda 05), Västergårds IP 1
Eskilsminne IF 1 - Lunds BK gul  -      
01
15:00
ons
15:00    
Herr, Rosenlunds IP 1
Herr » 
Assyriska Turabdin IK - Lunds BK
  -      
01
16:00
ons
16:00    
U16 ( Födda 03 ), Valhalla 1 Konstgräs
Qviding FIF - Lunds BK  -      
03
18:00
fre
18:00    
P12 (Födda 07), Ölyckevallen 7-manna
Löberöds IF - Lunds BK svart  -      
03
19:00
fre
19:00    
Dam, Klostergårdens IP
Dam » 
Lunds BK - Gärsnäs AIS
  -      
04
10:00
lör
10:00    
F13(Födda 06-08), Dösjöbro IP konstgräs 9-manna
Dösjöbro IF - Lunds BK  -      
04
10:00
lör
10:00    
P11 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Lunds BOIS vit  -      
04
10:00
lör
10:00    
Veberöds AIF - Lunds BK vit  -      
04
10:30
lör
10:30    
PF9(Födda 10), Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF - Lunds BK gul  -      
04
11:00
lör
11:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Bjärreds IF röd  -      
04
11:15
lör
11:15    
P11 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - GIF Nike grön  -      
04
12:00
lör
12:00    
P13 (Födda 06), Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
GIF Nike röd - Lunds BK blå  -      
04
12:30
lör
12:30    
P11 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Harrie FF röd  -      
04
13:00
lör
13:00    
U16 ( Födda 03 ), Olympiafältet Plan 8
Helsingborgs IF - Lunds BK  -      
04
14:15
lör
14:15    
PF9(Födda 10), Klostergårdens IP
Lunds BK vit - Lunds FF grön  -      
04
16:00
lör
16:00    
Herr, Klostergårdens IP
Herr » 
Lunds BK - Torns IF
  -      
05
sön
00:00    
F13(Födda 06-08), Övrig plats
Södra Sandby IF - Lunds BK  -      
05
sön
00:00    
P14 (Födda 05), Övrig plats
Södra Sandby IF vit - Lunds BK vit  -      
05
sön
00:00    
PF9(Födda 10), Övrig plats
Södra Sandby IF vit - Lunds BK blå  -      
05
09:30
sön
09:30    
P10 (Födda 09), Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF svart - Lunds BK gul  -      
05
11:00
sön
11:00    
P10 (Födda 09), Harlösa IP B-plan 7-manna
Harlösa IF - Lunds BK vit  -      
05
11:00
sön
11:00    
U16 (Födda 03), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - Vejby IF  -      
05
11:30
sön
11:30    
P13 (Födda 06), Tolvans IP C-plan 9-manna
IF Lödde gul - Lunds BK gul  -      
05
12:00
sön
12:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Helsingborgs IF blå  -      
05
13:00
sön
13:00    
U19, Klostergårdens IP
U19 » 
Lunds BK - IFK Osby
  -      
05
14:00
sön
14:00    
P13 (Födda 06), Smörlyckans IP Plan 2
Lunds SK - Lunds BK vit  -      
05
16:00
sön
16:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - IFK Göteborg  -      
05
16:00
sön
16:00    
U17 , Klostergårdens IP
U17 » 
Lunds BK - IFK Göteborg
  -      
 
08
19:00
ons
19:00    
F16 (Födda 03-04), Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
Ängelholms FF - Lunds BK  -      
10
19:00
fre
19:00    
U19, G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
U19 » 
Kristianstad FC - Lunds BK
  -      
11
09:00
lör
09:00    
P11 (Födda 08), Pilängsplanen 7-manna 1
GIF Nike röd - Lunds BK vit  -      
11
09:30
lör
09:30    
PF9(Födda 10), Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1B
Torns IF orange - Lunds BK vit  -      
11
10:00
lör
10:00    
P11 (Födda 08), Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
Höörs IS blå - Lunds BK blå  -      
11
10:00
lör
10:00    
P12 (Födda 07), Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L1 - Lunds BK gul  -      
11
10:00
lör
10:00    
PF9(Födda 10), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Uppåkra IF vit  -      
11
10:00
lör
10:00    
PF9(Födda 10), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Lunds FF vit  -      
11
10:30
lör
10:30    
P14 (Födda 05), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK gul - Linero IF röd  -      
11
11:00
lör
11:00    
F13(Födda 06-08), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK - TFK Nova Eslöv  -      
11
11:00
lör
11:00    
U16 (Födda 03), Höganäs Sportcenter Plan Norr
Höganäs BK - Lunds BK  -      
11
12:30
lör
12:30    
F13(Födda 06-08), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK - IK Wormo  -      
11
12:30
lör
12:30    
P14 (Födda 05), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK vit - Löberöds IF  -      
11
14:00
lör
14:00    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - GIF Nike gul  -      
11
15:00
lör
15:00    
Herr, Landskrona IP A-plan
Herr » 
Landskrona BoIS - Lunds BK
  -      
11
15:00
lör
15:00    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK - Örgryte IS FF  -      
11
15:30
lör
15:30    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Eslövs BK röd  -      
11
17:30
lör
17:30    
F16 (Födda 03-04), Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK - Vinslövs IF  -      
12
10:00
sön
10:00    
P10 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Linero IF vit  -      
12
10:00
sön
10:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Maglasäte IF svart  -      
12
10:00
sön
10:00    
P12 (Födda 07), Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborg City FC svart - Lunds BK blå  -      
12
11:00
sön
11:00    
P10 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Genarps IF svart  -      
12
11:15
sön
11:15    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK svart - Staffanstorp United FC svart  -      
12
12:30
sön
12:30    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Åkarps IF 2  -      
12
14:00
sön
14:00    
P11 (Födda 08), Dalby IP 7-manna väst
Dalby GIF - Lunds BK gul  -      
12
14:00
sön
14:00    
U17 , Bravida Arena
U17 » 
BK Häcken - Lunds BK
  -      
12
16:00
sön
16:00    
Dam, Gärds Köpinge IP A-plan
Dam » 
Gärds Köpinge IF - Lunds BK
  -      
 
17
19:00
fre
19:00    
Dam, Klostergårdens IP
Dam » 
Lunds BK - Tomelilla IF
  -      
17
19:00
fre
19:00    
P14 (Födda 05), Lindängens IP, Malmö A-plan
BK Olympic - Lunds BK gul  -      
18
10:00
lör
10:00    
P10 (Födda 09), Ölyckevallen 7-manna
Löberöds IF - Lunds BK vit  -      
18
11:00
lör
11:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Lunds SK  -      
18
11:00
lör
11:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - FC Trelleborg blå  -      
18
12:00
lör
12:00    
P11 (Födda 08), Borgeby IP B-plan 7-manna 1
Bjärreds IF grön - Lunds BK vit  -      
18
12:00
lör
12:00    
P12 (Födda 07), Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF svart - Lunds BK svart  -      
18
14:00
lör
14:00    
P10 (Födda 09), Dalby IP 7-manna väst
Dalby GIF blå - Lunds BK gul  -      
18
14:00
lör
14:00    
P13 (Födda 06), Borgeby IP, F-plan 9-manna
Bjärreds IF blå - Lunds BK blå  -      
18
14:15
lör
14:15    
PF9(Födda 10), Klostergårdens IP
Lunds BK vit - Lunds BOIS röd  -      
18
15:00
lör
15:00    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK gul - Kvarnby IK blå  -      
18
16:00
lör
16:00    
Herr, Klostergårdens IP
Herr » 
Lunds BK - IK Oddevold
  -      
18
16:00
lör
16:00    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK - Vinbergs IF  -      
19
10:00
sön
10:00    
F13(Födda 06-08), Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
Åkarps IF - Lunds BK  -      
19
10:00
sön
10:00    
P14 (Födda 05), Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK vit - Linero IF vit  -      
19
10:00
sön
10:00    
PF9(Födda 10), Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
Lunds BOIS vit - Lunds BK gul  -      
19
10:00
sön
10:00    
PF9(Födda 10), Ölyckevallen 7-manna
Löberöds IF - Lunds BK blå  -      
19
11:00
sön
11:00    
P11 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Eslövs BK svart  -      
19
11:00
sön
11:00    
P11 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Kvarnby IK röd  -      
19
13:00
sön
13:00    
P12 (Födda 07), Örbyvallen B-plan 7-manna 2
Fortuna FF röd - Lunds BK blå  -      
19
13:00
sön
13:00    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK vit - Torns IF  -      
19
13:00
sön
13:00    
U16 (Födda 03), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - Jonstorps IF FK  -      
19
13:00
sön
13:00    
U19, Klostergårdens IP
U19 » 
Lunds BK - Landskrona BoIS
  -      
19
15:00
sön
15:00    
F16 (Födda 03-04), Blekevallen A-plan
Vanneberga IF - Lunds BK  -      
19
17:00
sön
17:00    
F13(Födda 06-08), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK - Lunds FF grön  -      
19
17:00
sön
17:00    
U17 , Klostergårdens IP
U17 » 
Lunds BK - Örgryte IS FF
  -      
 
24
18:30
fre
18:30    
P11 (Födda 08), Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
Sjöbo IF blå - Lunds BK blå  -      
24
18:30
fre
18:30    
P14 (Födda 05), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK gul - BK Landora röd  -      
25
10:00
lör
10:00    
PF9(Födda 10), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Furulunds IK Gul  -      
25
10:00
lör
10:00    
PF9(Födda 10), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Lunds FF svart  -      
25
11:00
lör
11:00    
F13(Födda 06-08), Dalby IP A-plan 9-manna
Dalby GIF - Lunds BK  -      
25
11:00
lör
11:00    
PF9(Födda 10), Hörby IP C-plan 5-manna
Hörby FF vit - Lunds BK vit  -      
25
11:30
lör
11:30    
P11 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Torns IF svart  -      
25
11:30
lör
11:30    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Eslövs BK röd  -      
25
11:50
lör
11:50    
P11 (Födda 08), Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF vit - Lunds BK gul  -      
25
13:00
lör
13:00    
Dam, Gamla IP/Lindholmsvägen A-plan
Dam » 
Skabersjö DFF - Lunds BK
  -      
25
13:00
lör
13:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK svart - Uppåkra IF svart  -      
25
13:00
lör
13:00    
U17 , Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U17 » 
Trelleborgs FF - Lunds BK
  -      
25
14:00
lör
14:00    
P12 (Födda 07), Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
Lunds BOIS röd - Lunds BK vit  -      
25
14:00
lör
14:00    
P13 (Födda 06), Staffansvallen Plan 3, konstgräs
Staffanstorp United FC blå - Lunds BK gul  -      
25
14:00
lör
14:00    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK blå - Lunds FF  -      
25
14:30
lör
14:30    
P14 (Födda 05), Hyllie IP konstgräs
Hyllie IK grön - Lunds BK vit  -      
25
15:00
lör
15:00    
Herr, Arena Oskarshamn
Herr » 
Oskarshamns AIK - Lunds BK
  -      
25
16:15
lör
16:15    
U16 ( Födda 03 ), Gaisgården 2 Konstgräs 1
GAIS - Lunds BK  -      
26
sön
00:00    
U16 (Födda 03), Övrig plats
Kågeröds BoIF - Lunds BK  -      
26
10:00
sön
10:00    
P10 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Uppåkra IF svart  -      
26
10:00
sön
10:00    
P10 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Furulunds IK gul  -      
26
10:00
sön
10:00    
P12 (Födda 07), Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF röd - Lunds BK gul  -      
26
10:00
sön
10:00    
P13 (Födda 06), Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF - Lunds BK vit  -      
26
12:00
sön
12:00    
F13(Födda 06-08), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK - Askeröds IF  -      
26
14:00
sön
14:00    
F16 (Födda 03-04), Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK - FC Rosengård  -      
26
14:00
sön
14:00    
U19, Påskbergsvallen B
U19 » 
Varbergs BoIS FC - Lunds BK
  -      
 
29
19:00
ons
19:00    
U19, Klostergårdens IP
U19 » 
Lunds BK - Falkenbergs FF
  -      
30
09:30
tor
09:30    
P10 (Födda 09), Höllvikens IP
Halör cup - Lunds BK  -      
30
16:00
tor
16:00    
Herr, Klostergårdens IP
Herr » 
Lunds BK - Åtvidabergs FF
  -      
30
17:00
tor
17:00    
BIF cupen - Lunds BK  -      
JUNI 2019
 
01
15:00
lör
15:00    
U17 , Klostergårdens IP
U17 » 
Lunds BK - IK Oddevold
  -      
02
12:00
sön
12:00    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK - Ängelholms FF  -      
02
14:00
sön
14:00    
Herr, Klostergårdens IP
Herr » 
Lunds BK - Tvååkers IF
  -      
02
18:00
sön
18:00    
Dam, Klostergårdens IP
Dam » 
Lunds BK - Vittskövle IF
  -      
 
07
19:00
fre
19:00    
U19, Brovallen
U19 » 
IF Limhamn Bunkeflo - Lunds BK
  -      
08
09:30
lör
09:30    
PF9(Födda 10), Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1B
Torns IF grön - Lunds BK blå  -      
08
10:00
lör
10:00    
P10 (Födda 09), Borgeby IP, F-plan 9-manna
Bjärreds IF blå - Lunds BK gul  -      
08
10:00
lör
10:00    
PF9(Födda 10), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Linero IF röd  -      
08
10:00
lör
10:00    
PF9(Födda 10), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Bjärreds IF röd  -      
08
11:00
lör
11:00    
P11 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Staffanstorp United FC blå  -      
08
11:00
lör
11:00    
P11 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Staffanstorp United FC vit  -      
08
12:00
lör
12:00    
F13(Födda 06-08), Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
FC Staffanstorp vit - Lunds BK  -      
08
12:30
lör
12:30    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK vit - Linero IF vit  -      
08
13:00
lör
13:00    
F16 (Födda 03-04), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - IK Pandora FF  -      
08
13:30
lör
13:30    
P12 (Födda 07), Borgeby IP B-plan 7-manna 1
Bjärreds IF grön - Lunds BK svart  -      
08
14:00
lör
14:00    
P13 (Födda 06), Staffansvallen Plan 3, konstgräs
Staffanstorp United FC vit - Lunds BK blå  -      
08
14:00
lör
14:00    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK gul - Veberöds AIF  -      
08
15:00
lör
15:00    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK - Kinna IF  -      
08
15:30
lör
15:30    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK vit - Furulunds IK svart  -      
09
10:00
sön
10:00    
P10 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Lunds FF svart  -      
09
11:00
sön
11:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Helsingborgs IF röd  -      
09
11:00
sön
11:00    
U16 (Födda 03), Klostergårdens IP
Lunds BK - GIF Nike  -      
09
11:30
sön
11:30    
P11 (Födda 08), Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
Uppåkra IF svart - Lunds BK vit  -      
09
12:30
sön
12:30    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK gul - Oxie SK röd  -      
09
14:00
sön
14:00    
P14 (Födda 05), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK vit - GIF Nike blå  -      
09
14:00
sön
14:00    
U17 , Gasten IP
U17 » 
Kalmar FF - Lunds BK
  -      
09
14:30
sön
14:30    
P14 (Födda 05), Staffansvallen Plan 4, konstgräs
Staffanstorp United FC - Lunds BK gul  -      
09
16:15
sön
16:15    
F13(Födda 06-08), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK - Löberöds IF  -      
09
17:00
sön
17:00    
Dam, Hörby IP A-plan
Dam » 
Hörby FF - Lunds BK
  -      
09
17:00
sön
17:00    
Herr, Södermalms IP
Herr » 
Skövde AIK - Lunds BK
  -      
 
14
18:30
fre
18:30    
P11 (Födda 08), Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
Åkarps IF 1 - Lunds BK gul  -      
14
18:30
fre
18:30    
P14 (Födda 05), Staffansvallen Plan 4, konstgräs
Staffanstorp United FC 1 - Lunds BK vit  -      
14
19:00
fre
19:00    
U17 , Klostergårdens IP
U17 » 
Lunds BK - Malmö FF
  -      
15
10:00
lör
10:00    
P11 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Linero IF vit  -      
15
10:00
lör
10:00    
P11 (Födda 08), Knutsvallen B-plan 7-manna 1
Hardeberga BK - Lunds BK blå  -      
15
11:00
lör
11:00    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK gul - IF Lödde gul  -      
15
11:30
lör
11:30    
P12 (Födda 07), Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF blå - Lunds BK blå  -      
15
12:00
lör
12:00    
U16 (Födda 03), Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK - Helsingborgs AIS  -      
15
12:15
lör
12:15    
P12 (Födda 07), Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
Staffanstorp United FC blå - Lunds BK vit  -      
15
12:15
lör
12:15    
PF9(Födda 10), Klostergårdens IP
Lunds BK blå - Harrie FF  -      
15
13:10
lör
13:10    
P10 (Födda 09), Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF röd - Lunds BK vit  -      
15
14:00
lör
14:00    
Dam, Askeröds IP A-plan
Dam » 
Askeröds IF - Lunds BK
  -      
15
14:00
lör
14:00    
Herr, Klostergårdens IP
Herr » 
Lunds BK - Lindome GIF
  -      
16
sön
00:00    
F13(Födda 06-08), Övrig plats
Södra Sandby IF - Lunds BK  -      
16
sön
00:00    
PF9(Födda 10), Övrig plats
Södra Sandby IF blå - Lunds BK gul  -      
16
09:00
sön
09:00    
PF9(Födda 10), Lomma IP Knatteplan
GIF Nike grön - Lunds BK vit  -      
16
10:00
sön
10:00    
P10 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Uppåkra IF grön  -      
16
10:00
sön
10:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK svart - Dalby GIF  -      
16
10:00
sön
10:00    
P12 (Födda 07), Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Lunds BK gul  -      
16
11:00
sön
11:00    
P14 (Födda 05), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK gul - IF Lödde  -      
16
12:00
sön
12:00    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK blå - Malmö City FC gul  -      
16
13:00
sön
13:00    
U19, Klostergårdens IP
U19 » 
Lunds BK - BK Olympic
  -      
16
14:00
sön
14:00    
F13(Födda 06-08), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK - Furulunds IK gul  -      
16
14:00
sön
14:00    
F16 (Födda 03-04), Klagshamns IP A-plan
IFK Klagshamn - Lunds BK  -      
16
14:00
sön
14:00    
U16 ( Födda 03 ), Halmstad Arena P4
Halmstads BK - Lunds BK  -      
 
18
19:15
tis
19:15    
P13 (Födda 06), Dösjöbro IP konstgräs 9-manna
Dösjöbro IF vit - Lunds BK vit  -      
19
18:00
ons
18:00    
U17 , Olympiafältet Plan 6
U17 » 
Helsingborgs IF - Lunds BK
  -      
19
19:00
ons
19:00    
U19, Tolvans IP A-plan
U19 » 
IF Lödde - Lunds BK
  -      
20
19:00
tor
19:00    
Herr, Skarsjövallen
Herr » 
Ljungskile SK - Lunds BK
  -      
23
sön
00:00    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK - Qviding FIF  -      
23
10:00
sön
10:00    
P13 (Födda 06), Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
GIF Nike gul - Lunds BK gul  -      
23
10:00
sön
10:00    
U16 (Födda 03), Dösjöbro IP A-plan
Dösjöbro IF - Lunds BK  -      
 
29
16:00
lör
16:00    
Herr, Edsborgs IP A-plan
Herr » 
FC Trollhättan - Lunds BK
  -      
30
17:00
sön
17:00    
Bara Cupen - Lunds BK  -      
JULI 2019
 
04
19:00
tor
19:00    
Herr, Klostergårdens IP
Herr » 
Lunds BK - FC Trollhättan
  -      
 
28
13:00
sön
13:00    
U16 ( Födda 03 ), Landskrona IP C-plan
Landskrona BoIS - Lunds BK  -      
AUGUSTI 2019
 
04
13:00
sön
13:00    
U19, Klostergårdens IP
U19 » 
Lunds BK - Bjärreds IF
  -      
04
15:00
sön
15:00    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK - Helsingborgs IF  -      
 
07
19:00
ons
19:00    
Herr, Harlyckans IP 1
Herr » 
Eskilsminne IF - Lunds BK
  -      
10
15:00
lör
15:00    
U16 ( Födda 03 ), Hammarviken Arena
Örgryte IS FF - Lunds BK  -      
11
13:00
sön
13:00    
U19, Västergårds IP 5
U19 » 
Eskilsminne IF - Lunds BK
  -      
11
14:00
sön
14:00    
Herr, Klostergårdens IP
Herr » 
Lunds BK - Utsiktens BK
  -      
 
17
13:00
lör
13:00    
Herr, Lindevi IP 1 Konstgräs
Herr » 
Lindome GIF - Lunds BK
  -      
18
13:00
sön
13:00    
U19, Klostergårdens IP
U19 » 
Lunds BK - IFK Hässleholm
  -      
18
14:00
sön
14:00    
U16 ( Födda 03 ), Vinåvallen A
Vinbergs IF - Lunds BK  -      
18
17:00
sön
17:00    
Dam, Klostergårdens IP
Dam » 
Lunds BK - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF
  -      
 
24
14:00
lör
14:00    
Herr, Klostergårdens IP
Herr » 
Lunds BK - Skövde AIK
  -      
25
15:00
sön
15:00    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK - GAIS  -      
25
17:00
sön
17:00    
Dam, Klostergårdens IP
Dam » 
Lunds BK - Blentarps BK
  -      
25
17:00
sön
17:00    
U19, Osby IP C-plan konstgräs
U19 » 
IFK Osby - Lunds BK
  -      
 
30
19:00
fre
19:00    
U19, Klostergårdens IP
U19 » 
Lunds BK - Kristianstad FC
  -      
31
14:00
lör
14:00    
U16 ( Födda 03 ), Ängelholms IP A-plan
Ängelholms FF - Lunds BK  -      
SEPTEMBER 2019
 
01
16:00
sön
16:00    
Dam, Gärsvalla IP A-plan
Dam » 
Gärsnäs AIS - Lunds BK
  -      
01
16:00
sön
16:00    
Herr, Tornvallen, Stångby A-plan
Herr » 
Torns IF - Lunds BK
  -      
 
07
14:00
lör
14:00    
Herr, Klostergårdens IP
Herr » 
Lunds BK - Landskrona BoIS
  -      
08
14:00
sön
14:00    
U19, Landskrona IP B-plan
U19 » 
Landskrona BoIS - Lunds BK
  -      
08
17:00
sön
17:00    
Dam, Klostergårdens IP
Dam » 
Lunds BK - Gärds Köpinge IF
  -      
 
13
19:00
fre
19:00    
Dam, Tomelilla IP konstgräs
Dam » 
Tomelilla IF - Lunds BK
  -      
14
14:00
lör
14:00    
Herr, Klostergårdens IP
Herr » 
Lunds BK - Kristianstad FC
  -      
15
13:00
sön
13:00    
U19, Klostergårdens IP
U19 » 
Lunds BK - Varbergs BoIS FC
  -      
 
21
14:00
lör
14:00    
U19, Kristineslätt IP 1
U19 » 
Falkenbergs FF - Lunds BK
  -      
22
17:00
sön
17:00    
Herr, Rimnersvallen
Herr » 
IK Oddevold - Lunds BK
  -      
22
17:30
sön
17:30    
Dam, Klostergårdens IP
Dam » 
Lunds BK - Skabersjö DFF
  -      
 
28
13:00
lör
13:00    
Dam, Möllekullen A-plan
Dam » 
Vittskövle IF - Lunds BK
  -      
28
14:00
lör
14:00    
Herr, Klostergårdens IP
Herr » 
Lunds BK - Assyriska Turabdin IK
  -      
29
13:00
sön
13:00    
U19, Klostergårdens IP
U19 » 
Lunds BK - IF Limhamn Bunkeflo
  -      
OKTOBER 2019
 
06
15:00
sön
15:00    
Dam, Klostergårdens IP
Dam » 
Lunds BK - Hörby FF
  -      
06
15:00
sön
15:00    
U19, Lindängens IP, Malmö A-plan
U19 » 
BK Olympic - Lunds BK
  -      
06
16:00
sön
16:00    
Herr, Finnvedsvallen
Herr » 
IFK Värnamo - Lunds BK
  -      
 
12
16:00
lör
16:00    
Herr, Klostergårdens IP
Herr » 
Lunds BK - Oskarshamns AIK
  -      
 
19
14:00
lör
14:00    
Herr, Övrevi A
Herr » 
Tvååkers IF - Lunds BK
  -      
 
26
14:00
lör
14:00    
Herr, Klostergårdens IP
Herr » 
Lunds BK - Ljungskile SK
  -      
NOVEMBER 2019
 
02
14:00
lör
14:00    
Herr, Kopparvallen
Herr » 
Åtvidabergs FF - Lunds BK
  -      
 
Huvudsponsor
Guldsponsor
Silversponsor
Stöd Lunds BK via
Sociala medier