Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Lunds BK
Lunds bästa bollklubb sedan 1919
Spelade matcher
JANUARI 2019
 
19
15:00
lör
15:00    
P14 (Födda 04), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Internmatch   -      
19
13:00
lör
13:00    
P15 (Födda 03), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Vellinge FF  -      
19
13:00
lör
13:00    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Vellinge FF  -      
19
12:00
lör
12:00    
P14 (Födda 04), Pilbäcks IP Tygelsjö
IFK Klagshamn - Lunds BK  -      
19
11:00
lör
11:00    
P11 (Födda 07), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK gul - Lödeköpinge IF  -      
19
11:00
lör
11:00    
P13 (Födda 05), Harlyckans IP
Eskilsminne IF - Lunds BK  -      
19
09:30
lör
09:30    
P10 (Födda 08), Bunkeflo IP
Bunkeflo FF - Lunds BK  -      
19
08:30
lör
08:30    
F16 (Födda 03-04), Övrig plats
Kristanstad Arena Cup - Lunds BK  -      
 
13
17:00
sön
17:00    
F16 (Födda 03-04), Övrig plats
Harlösacupen - Lunds BK  -      
13
10:00
sön
10:00    
P13 (Födda 05), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - FC Bellevue  -      
12
13:00
lör
13:00    
P14 (Födda 04), Kärlekens IP Halmstad
Astrio - Lunds BK  -      
12
13:00
lör
13:00    
P15 (Födda 03), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - IFK Hässleholm  -      
12
13:00
lör
13:00    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - IFK Hässleholm  -      
12
11:00
lör
11:00    
P14 (Födda 04), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Bjärreds IF  -      
11
17:00
fre
17:00    
F16 (Födda 03-04), Övrig plats
Harlösaspelen - Lunds BK  -      
 
03
15:15
tor
15:15    
P9 (Födda 09), Bråhögshallen
Bråhögscupen - Lunds BK vit  -      
03
08:45
tor
08:45    
P9 (Födda 09), Bråhögshallen
Bråhögscupen - Lunds BK gul  -      
DECEMBER 2018
 
29
08:00
lör
08:00    
 
- Lunds BK  -      
29
08:00
lör
08:00    
U16 ( Födda 03 ), Intresseförfrågan
 
- Lunds BK  -      
28
14:15
fre
14:15    
P9 (Födda 09), Baltiska hallen (+ träningshall)
Skånecupen - Lunds BK vit  -      
28
11:55
fre
11:55    
P9 (Födda 09), Baltiska hallen (+ träningshall)
Skånecupen - Lunds BK gul  -      
 
22
12:00
lör
12:00    
P14 (Födda 04), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Internmatch  -      
 
16
10:00
sön
10:00    
P14 (Födda 04), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - IFK Klagshamn  -      
15
15:00
lör
15:00    
P15 (Födda 03), Kulladals IP
Kulladals FF - Lunds BK  -      
15
15:00
lör
15:00    
U16 ( Födda 03 ), Kulladals IP
Kulladals FF - Lunds BK  -      
15
12:00
lör
12:00    
P14 (Födda 04), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Internmatch   -      
15
10:00
lör
10:00    
P14 (Födda 04), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - B.93  -      
 
09
16:00
sön
16:00    
P15 (Födda 03), Jeppavallen
Höörs IS - Lunds BK  -      
09
11:00
sön
11:00    
P15 (Födda 03), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Jonstorps IF  -      
09
11:00
sön
11:00    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Jonstorps IF  -      
08
13:00
lör
13:00    
P14 (Födda 04), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Malmö FF  -      
08
13:00
lör
13:00    
P14 (Födda 04), Västervångs IP
FC Trelleborg - Lunds BK  -      
08
11:00
lör
11:00    
F13(Födda 06-08), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Limhamn Bunkeflo  -      
08
11:00
lör
11:00    
F13(Födda 06-08), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - IFK Osby  -      
07
19:00
fre
19:00    
P14 (Födda 04), Husiegårds ip
Husie IF - Lunds BK  -      
 
02
16:00
sön
16:00    
P15 (Födda 03), Vanningen, https://goo.gl/maps/Lpc2GzQjhGq
Vellinge FF - Lunds BK  -      
02
16:00
sön
16:00    
U16 ( Födda 03 ), Vanningen, https://goo.gl/maps/Lpc2GzQjhGq
Vellinge FF - Lunds BK  -      
02
14:00
sön
14:00    
P11 (Födda 07), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK gul - Åstorps FF  -      
02
13:00
sön
13:00    
F13(Födda 06-08), Excercisfältet, Landskrona
IK Wormo - Lunds BK  -      
02
12:00
sön
12:00    
P11 (Födda 07), Berga IP Eslöv
Trollenäs IF - Lunds BK vit  -      
02
12:00
sön
12:00    
P13 (Födda 05), Landskrona IP
Landskrona BoIS - Lunds BK  -      
02
10:30
sön
10:30    
P12 (Födda 06), Nike konstgräs
GIF Nike - Lunds BK  -      
02
10:00
sön
10:00    
P10 (Födda 08), Tångvalla IP, Skanör
Skanör-Falsterbo IF - Lunds BK  -      
02
10:00
sön
10:00    
P13 (Födda 05), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - BK Landora  -      
 
Huvudsponsor
Guldsponsor
Silversponsor
Stöd Lunds BK via
Sociala medier