Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Lunds BK
Lunds bästa bollklubb sedan 1919
F12/13 (Födda 06-08)

Matcher
DECEMBER 2018
 
02
13:00
sön
13:00    
Excercisfältet, Landskrona
IK Wormo - Lunds BK  -      
 
08
11:00
lör
11:00    
Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Limhamn Bunkeflo  -      
08
11:00
lör
11:00    
Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - IFK Osby  -      
JANUARI 2019
 
20
10:00
sön
10:00    
Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Backarnas FF  -      
FEBRUARI 2019
 
09
10:00
lör
10:00    
Smörlyckans IP
Lunds FF - Lunds BK  -      
10
10:00
sön
10:00    
Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - IK Wormo  -      
MARS 2019
 
03
16:00
sön
16:00    
Osby IP
IFK Osby - Lunds BK  -      
 
10
10:00
sön
10:00    
Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - FC Staffanstorp  -      
 
17
12:00
sön
12:00    
Kirsebergs IP
Backarnas FF - Lunds BK  -      
 
23
11:30
lör
11:30    
Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK F08 - Torns IF F08  -      
24
10:00
sön
10:00    
Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Trelleborgs FF  -      
APRIL 2019
 
13
08:30
lör
08:30    
Hörby IP konstgräs 7-manna 1
Hörby FF - Lunds BK  -      
14
17:00
sön
17:00    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK - Höörs IS1  -  13
 
28
16:00
sön
16:00    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK - Stehags AIF  -      
28
17:15
sön
17:15    
Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK - Klågerups GoIF0  -  8  
MAJ 2019
 
04
10:00
lör
10:00    
Dösjöbro IP konstgräs 9-manna
Dösjöbro IF - Lunds BK3  -  0  
05
10:00
sön
10:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF - Lunds BK  -      
 
07
18:30
tis
18:30    
Uppåkravallen, konstgräs 9-manna
Uppåkra IF - Lunds BK8  -  1  
11
11:00
lör
11:00    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK - TFK Nova Eslöv  -      
11
12:30
lör
12:30    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK - IK Wormo1  -  1  
 
19
10:00
sön
10:00    
Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
Åkarps IF - Lunds BK  -      
19
17:00
sön
17:00    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK - Lunds FF grön1  -  4  
 
25
11:00
lör
11:00    
Dalby IP A-plan 9-manna
Dalby GIF - Lunds BK3  -  1  
26
12:00
sön
12:00    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK - Askeröds IF  -      
JUNI 2019
 
08
12:00
lör
12:00    
Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
FC Staffanstorp vit - Lunds BK  -      
09
16:15
sön
16:15    
Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK - Löberöds IF2  -  3  
 
16
10:00
sön
10:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 9-manna
Södra Sandby IF - Lunds BK3  -  2  
16
13:00
sön
13:00    
Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK - Furulunds IK gul  -      
AUGUSTI 2019
 
18
16:00
sön
16:00    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK - Stehags AIF  -      
18
17:30
sön
17:30    
Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - FC Champions svart  -      
 
23
18:30
fre
18:30    
Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 1
Södra Sandby IF - Lunds BK  -      
25
sön
00:00    
Övrig plats
Borgeby FK röd - Lunds BK  -      
25
12:00
sön
12:00    
Berga IP
TFK Nova Eslöv - Lunds BK  -      
 
31
10:00
lör
10:00    
Svalebo, konstgräs 9-manna
Veberöds AIF - GIF Nike  -      
SEPTEMBER 2019
 
01
16:00
sön
16:00    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK - Åkarps IF  -      
01
17:30
sön
17:30    
Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - IF Limhamn Bunkeflo 2 (7m)  -      
 
08
10:00
sön
10:00    
Skurups IP A-plan 9-manna
Skurups AIF - Lunds BK  -      
08
10:00
sön
10:00    
Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
GIF Nike - Dalby GIF  -      
08
12:30
sön
12:30    
Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
Uppåkra IF - Lunds BK  -      
 
15
16:00
sön
16:00    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK - Dösjöbro IF  -      
15
17:30
sön
17:30    
Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - GIF Nike  -      
 
21
12:00
lör
12:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
FC Staffanstorp vit - Lunds BK  -      
22
11:00
sön
11:00    
Smörlyckans IP Plan 6, Konstgräs
Lunds FF vit - Lunds BK  -      
 
29
16:00
sön
16:00    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK - Furulunds IK gul  -      
29
16:30
sön
16:30    
Södra Sandby IP gräsplan 3 9-manna
Södra Sandby IF - Lunds FF vit  -      
29
17:30
sön
17:30    
Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - Veberöds AIF  -      
OKTOBER 2019
 
05
10:00
lör
10:00    
Hörby IP konstgräs 7-manna 2
Hörby FF - Lunds BK  -      
05
11:00
lör
11:00    
Dalby IP A-plan 9-manna
Dalby GIF - Lunds BK  -      
 
12
13:00
lör
13:00    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK - IF Limhamn Bunkeflo 2 (7m)  -      
 
19
14:00
lör
14:00    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK - Södra Sandby IF  -      
 
27
13:00
sön
13:00    
Borgeby IP, Konstgräs
Borgeby FK röd - Lunds BK  -      
 
Huvudsponsor
Guldsponsor
Silversponsor
Stöd Lunds BK via
Sociala medier