Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Lunds BK
Lunds bästa bollklubb sedan 1919

Spelade matcher
JUNI 2019
 
19
19:00
ons
19:00    
P13 (Födda 06), Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
GIF Nike gul - Lunds BK gul3  -  2  
19
19:00
ons
19:00    
P14 (Födda 05), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK vit - IF Limhamn Bunkeflo 22  -  5  
19
19:00
ons
19:00    
P15 (Födda 04), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK vit - IF Limhamn Bunkeflo 22  -  5  
19
19:00
ons
19:00    
U19, Tolvans IP A-plan
U19 » 
IF Lödde - Lunds BK
0  -  6  
19
18:30
ons
18:30    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK blå - Ramlösa Södra IF blå  -      
19
18:00
ons
18:00    
U17 , Olympiafältet Plan 6
U17 » 
Helsingborgs IF - Lunds BK
4  -  1  
18
19:15
tis
19:15    
P13 (Födda 06), Dösjöbro IP konstgräs 9-manna
Dösjöbro IF vit - Lunds BK vit3  -  1  
 
16
14:00
sön
14:00    
F16 (Födda 03-04), Klagshamns IP A-plan
IFK Klagshamn - Lunds BK1  -  4  
16
13:30
sön
13:30    
P15 (Födda 04), Tolvans IP B-plan
IF Lödde 2 (9m) - Lunds BK gul5  -  3  
16
13:00
sön
13:00    
F13(Födda 06-08), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK - Furulunds IK gul  -      
16
13:00
sön
13:00    
U16 ( Födda 03 ), Halmstad Arena P4
Halmstads BK - Lunds BK10  -  0  
16
13:00
sön
13:00    
U19, Klostergårdens IP
U19 » 
Lunds BK - BK Olympic
4  -  1  
16
12:00
sön
12:00    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK blå - Malmö City FC gul7  -  4  
16
11:15
sön
11:15    
P12 (Födda 07), Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF blå - Lunds BK blå  -      
16
11:00
sön
11:00    
P14 (Födda 05), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK gul - IF Lödde7  -  9  
16
10:00
sön
10:00    
F13(Födda 06-08), Södra Sandby IP gräsplan 3 9-manna
Södra Sandby IF - Lunds BK3  -  2  
16
10:00
sön
10:00    
P12 (Födda 07), Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Lunds BK gul  -      
16
10:00
sön
10:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK svart - Dalby GIF  -      
16
10:00
sön
10:00    
PF9(Födda 10), Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 1
Södra Sandby IF blå - Lunds BK gul  -      
16
09:00
sön
09:00    
PF9(Födda 10), Lomma IP Knatteplan
GIF Nike grön - Lunds BK vit  -      
15
14:00
lör
14:00    
Dam, Askeröds IP A-plan
Dam » 
Askeröds IF - Lunds BK
  -      
15
14:00
lör
14:00    
Herr, Klostergårdens IP
Herr » 
Lunds BK - Lindome GIF
1  -  1  
15
13:10
lör
13:10    
P10 (Födda 09), Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF röd - Lunds BK vit  -      
15
12:15
lör
12:15    
PF9(Födda 10), Klostergårdens IP
Lunds BK blå - Harrie FF  -      
15
12:00
lör
12:00    
P10 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Uppåkra IF grön  -      
15
12:00
lör
12:00    
U16 (Födda 03), Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK - Helsingborgs AIS3  -  3  
15
12:00
lör
12:00    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK - Helsingborgs AIS3  -  3  
15
11:15
lör
11:15    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK gul - IF Lödde gul10  -  2  
15
10:00
lör
10:00    
P11 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Linero IF vit  -      
15
10:00
lör
10:00    
P15 (Födda 04), Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
Malmö FF - Lunds BK blå2  -  2  
14
19:00
fre
19:00    
U17 , Klostergårdens IP
U17 » 
Lunds BK - Malmö FF
2  -  1  
14
18:30
fre
18:30    
P11 (Födda 08), Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
Åkarps IF 1 - Lunds BK gul  -      
14
18:30
fre
18:30    
P14 (Födda 05), Staffansvallen Plan 4, konstgräs
Staffanstorp United FC 1 - Lunds BK vit5  -  1  
13
18:30
tor
18:30    
P11 (Födda 08), Knutsvallen B-plan 7-manna 1
Hardeberga BK - Lunds BK blå  -      
13
17:45
tor
17:45    
PF9(Födda 10), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Bjärreds IF röd  -      
13
17:45
tor
17:45    
PF9(Födda 10), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Linero IF röd  -      
11
18:30
tis
18:30    
U16 (Födda 03), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK - GIF Nike2  -  1  
11
18:30
tis
18:30    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK - GIF Nike2  -  1  
10
17:45
mån
17:45    
P12 (Födda 07), Borgeby IP, E-plan konstgräs 7-manna 1
Bjärreds IF grön - Lunds BK svart  -      
 
09
17:00
sön
17:00    
Dam, Hörby IP A-plan
Dam » 
Hörby FF - Lunds BK
  -      
09
17:00
sön
17:00    
Dam, Hörby IP A-plan
Dam » 
Hörby FF - Lunds BK
0  -  5  
09
17:00
sön
17:00    
Herr, Södermalms IP
Herr » 
Skövde AIK - Lunds BK
1  -  0  
09
16:15
sön
16:15    
F13(Födda 06-08), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK - Löberöds IF2  -  3  
09
14:30
sön
14:30    
P14 (Födda 05), Staffansvallen Plan 4, konstgräs
Staffanstorp United FC - Lunds BK gul3  -  1  
09
14:00
sön
14:00    
P14 (Födda 05), Klostergårdens IP - Plan 8
Lunds BK vit - GIF Nike blå3  -  5  
09
14:00
sön
14:00    
U17 , Gasten IP
U17 » 
Kalmar FF - Lunds BK
1  -  1  
09
12:30
sön
12:30    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK gul - Oxie SK röd  -      
09
11:30
sön
11:30    
P11 (Födda 08), Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
Uppåkra IF svart - Lunds BK vit  -      
09
11:00
sön
11:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Helsingborgs IF röd  -      
09
11:00
sön
11:00    
P15 (Födda 04), Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK gul - Staffanstorp United FC 22  -  0  
09
10:00
sön
10:00    
P10 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Lunds FF svart  -      
08
15:30
lör
15:30    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK vit - Furulunds IK svart1  -  4  
08
15:30
lör
15:30    
P15 (Födda 04), Klostergårdens IP
Lunds BK blå - BK Olympic 13  -  1  
08
15:00
lör
15:00    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK - Kinna IF1  -  2  
08
14:00
lör
14:00    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK gul - Veberöds AIF4  -  4  
08
14:00
lör
14:00    
PF8 (Födda 11), Lödde IP
 
Lunds BK 3 -   -      
08
14:00
lör
14:00    
PF8 (Födda 11), Lödde IP
 
Lunds BK 4 -   -      
08
13:15
lör
13:15    
PF8 (Födda 11), Lödde IP
 
Lunds BK 1 -   -      
08
13:00
lör
13:00    
F16 (Födda 03-04), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - IK Pandora FF0  -  6  
08
12:30
lör
12:30    
PF8 (Födda 11), Lödde IP
 
Lunds BK 2 -   -      
08
12:00
lör
12:00    
F13(Födda 06-08), Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
FC Staffanstorp vit - Lunds BK  -      
08
11:00
lör
11:00    
P11 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Staffanstorp United FC blå  -      
08
10:00
lör
10:00    
P10 (Födda 09), Borgeby IP, F-plan 9-manna
Bjärreds IF blå - Lunds BK gul  -      
08
09:30
lör
09:30    
PF9(Födda 10), Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1B
Torns IF grön - Lunds BK blå  -      
08
09:30
lör
09:30    
PF7 (Födda-12), Tolvans IP
Knattespel IF Lödde - Lunds BK  -      
07
19:00
fre
19:00    
U19, Brovallen
U19 » 
IF Limhamn Bunkeflo - Lunds BK
1  -  2  
05
19:00
ons
19:00    
Herr, Klostergårdens IP - Centrumplan
Herr » 
Lunds BK - Fc Rosengård
  -      
05
19:00
ons
19:00    
U19, Staffansvallen A-plan
U19 » 
Staffanstorp United FC - Lunds BK (P19 div.1)
0  -  2  
05
18:30
ons
18:30    
P11 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Staffanstorp United FC vit  -      
03
19:15
mån
19:15    
U16 (Födda 03), Dösjöbro IP konstgräs
Dösjöbro IF - Lunds BK0  -  2  
03
19:15
mån
19:15    
U16 ( Födda 03 ), Dösjöbro IP konstgräs
Dösjöbro IF - Lunds BK0  -  2  
 
02
14:00
sön
14:00    
Herr, Klostergårdens IP
Herr » 
Lunds BK - Tvååkers IF
0  -  1  
02
12:00
sön
12:00    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK - Ängelholms FF1  -  3  
02
11:00
sön
11:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Harrie FF röd  -      
02
11:00
sön
11:00    
P14 (Födda 05), Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK vit - FC Bellevue9  -  2  
02
11:00
sön
11:00    
P15 (Födda 04), Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK vit - FC Bellevue9  -  2  
01
15:00
lör
15:00    
U17 , Klostergårdens IP
U17 » 
Lunds BK - IK Oddevold
2  -  3  
01
11:00
lör
11:00    
F16 (Födda 03-04), Nya Träningsplanerna, Ängelholm Hybridplan
Ängelholms FF - Lunds BK11  -  1  
01
09:30
lör
09:30    
P10 (Födda 09), Höllvikens IP
Halör Cup - Lördag - Lunds BK  -      
MAJ 2019
 
31
09:40
fre
09:40    
P14 (Födda 05), Borgeby IP
BIF-cupen - Lunds BK  -      
31
09:30
fre
09:30    
P10 (Födda 09), Höllvikens IP
Halör Cup - Fredag - Lunds BK  -      
30
16:00
tor
16:00    
Herr, Klostergårdens IP
Herr » 
Lunds BK - Åtvidabergs FF
0  -  2  
30
14:00
tor
14:00    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Lunds BK  -      
30
09:30
tor
09:30    
P10 (Födda 09), Höllvikens IP
Halör Cup - Torsdag - Lunds BK  -      
30
08:00
tor
08:00    
BIF cupen - Lunds BK  -      
29
19:00
ons
19:00    
U19, Klostergårdens IP
U19 » 
Lunds BK - Falkenbergs FF
2  -  2  
29
18:30
ons
18:30    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Lunds FF3  -  3  
 
26
14:00
sön
14:00    
U19, Påskbergsvallen B
U19 » 
Varbergs BoIS FC - Lunds BK
0  -  2  
26
12:00
sön
12:00    
F13(Födda 06-08), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK - Askeröds IF  -      
26
11:00
sön
11:00    
P14 (Födda 05), Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF/GOF IF - Lunds BK vit3  -  6  
26
11:00
sön
11:00    
P15 (Födda 04), Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF/GOF IF - Lunds BK vit3  -  6  
26
10:30
sön
10:30    
P11 (Födda 08), Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF vit - Lunds BK gul  -      
26
10:00
sön
10:00    
P10 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Furulunds IK gul  -      
26
10:00
sön
10:00    
P10 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Uppåkra IF svart  -      
26
10:00
sön
10:00    
P12 (Födda 07), Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF röd - Lunds BK gul  -      
26
10:00
sön
10:00    
P13 (Födda 06), Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF - Lunds BK vit5  -  6  
26
10:00
sön
10:00    
PF7 (Födda-12), Lomma IP
Lunds BK - Lomma  -      
26
sön
00:00    
U16 (Födda 03), Övrig plats
Kågeröds BoIF - Lunds BK  -      
26
sön
00:00    
U16 ( Födda 03 ), Övrig plats
Kågeröds BoIF - Lunds BK  -      
25
16:15
lör
16:15    
U16 ( Födda 03 ), Gaisgården 2 Konstgräs 1
GAIS - Lunds BK1  -  4  
25
15:00
lör
15:00    
Herr, Arena Oskarshamn
Herr » 
Oskarshamns AIK - Lunds BK
5  -  1  
25
14:30
lör
14:30    
P14 (Födda 05), Hyllie IP konstgräs
Hyllie IK grön - Lunds BK vit3  -  3  
25
14:30
lör
14:30    
P15 (Födda 04), Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
Staffanstorp United FC 1 - Lunds BK blå6  -  2  
25
14:00
lör
14:00    
P12 (Födda 07), Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
Lunds BOIS röd - Lunds BK vit  -      
25
14:00
lör
14:00    
P13 (Födda 06), Staffansvallen Plan 3, konstgräs
Staffanstorp United FC blå - Lunds BK gul5  -  1  
25
13:00
lör
13:00    
Dam, Gamla IP/Lindholmsvägen A-plan
Dam » 
Skabersjö DFF - Lunds BK
  -      
25
13:00
lör
13:00    
Dam, Gamla IP/Lindholmsvägen A-plan
Dam » 
Skabersjö DFF - Lunds BK
1  -  6  
25
13:00
lör
13:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK svart - Uppåkra IF svart  -      
25
13:00
lör
13:00    
P15 (Födda 04), Åkarps IP, B-plan
Åkarps IF - Lunds BK gul1  -  0  
25
13:00
lör
13:00    
U17 , Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U17 » 
Trelleborgs FF - Lunds BK
2  -  1  
25
11:30
lör
11:30    
P11 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Torns IF svart  -      
25
11:30
lör
11:30    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Eslövs BK röd  -      
25
11:00
lör
11:00    
F13(Födda 06-08), Dalby IP A-plan 9-manna
Dalby GIF - Lunds BK3  -  1  
25
11:00
lör
11:00    
PF9(Födda 10), Hörby IP C-plan 5-manna
Hörby FF vit - Lunds BK vit  -      
25
10:00
lör
10:00    
PF9(Födda 10), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Furulunds IK Gul  -      
25
10:00
lör
10:00    
PF9(Födda 10), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Lunds FF svart  -      
24
18:30
fre
18:30    
P11 (Födda 08), Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
Sjöbo IF blå - Lunds BK blå  -      
24
18:30
fre
18:30    
P14 (Födda 05), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK gul - BK Landora röd2  -  4  
23
18:45
tor
18:45    
P12 (Födda 07), Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
Staffanstorp United FC blå - Lunds BK vit  -      
21
19:00
tis
19:00    
Herr, Klostergårdens IP - Centrumplan
Herr » 
Ifö Bromölla IF - Lunds BK
0  -  4  
 
19
17:00
sön
17:00    
F13(Födda 06-08), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK - Lunds FF grön1  -  4  
19
17:00
sön
17:00    
U17 , Klostergårdens IP
U17 » 
Lunds BK - Örgryte IS FF
1  -  0  
19
16:00
sön
16:00    
P15 (Födda 04), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK gul - Torns IF11  -  4  
19
15:00
sön
15:00    
F16 (Födda 03-04), Blekevallen A-plan
Vanneberga IF - Lunds BK2  -  3  
19
14:00
sön
14:00    
P14 (Födda 05), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK vit - Skanör Falsterbo IF3  -  2  
19
14:00
sön
14:00    
P15 (Födda 04), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK vit - Skanör Falsterbo IF3  -  2  
19
13:00
sön
13:00    
P12 (Födda 07), Örbyvallen B-plan 7-manna 2
Fortuna FF röd - Lunds BK blå  -      
19
13:00
sön
13:00    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK vit - Torns IF13  -  2  
19
13:00
sön
13:00    
U16 (Födda 03), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - Jonstorps IF FK1  -  4  
19
13:00
sön
13:00    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - Jonstorps IF FK1  -  4  
19
13:00
sön
13:00    
U19, Klostergårdens IP
U19 » 
Lunds BK - Landskrona BoIS
3  -  2  
19
11:00
sön
11:00    
P11 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Kvarnby IK röd  -      
19
11:00
sön
11:00    
P11 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Eslövs BK svart  -      
19
10:00
sön
10:00    
F13(Födda 06-08), Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
Åkarps IF - Lunds BK  -      
19
10:00
sön
10:00    
P14 (Födda 05), Klostergårdens IP - Plan 3
Lunds BK vit - Linero IF vit5  -  10
19
10:00
sön
10:00    
PF9(Födda 10), Ölyckevallen 7-manna
Löberöds IF - Lunds BK blå  -      
19
10:00
sön
10:00    
PF9(Födda 10), Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
Lunds BOIS vit - Lunds BK gul  -      
19
09:00
sön
09:00    
PF8 (Födda 11), Dalby IP
Dalby GIF - Lunds BK  -      
18
16:00
lör
16:00    
Herr, Klostergårdens IP
Herr » 
Lunds BK - IK Oddevold
0  -  2  
18
16:00
lör
16:00    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK - Vinbergs IF2  -  6  
18
15:00
lör
15:00    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK gul - Kvarnby IK blå4  -  5  
18
14:00
lör
14:00    
P10 (Födda 09), Dalby IP 7-manna väst
Dalby GIF blå - Lunds BK gul  -      
18
14:00
lör
14:00    
P15 (Födda 04), Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK blå - Råå IF2  -  2  
18
12:00
lör
12:00    
P11 (Födda 08), Borgeby IP B-plan 7-manna 1
Bjärreds IF grön - Lunds BK vit  -      
18
12:00
lör
12:00    
P12 (Födda 07), Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF svart - Lunds BK svart  -      
18
11:00
lör
11:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - FC Trelleborg blå  -      
18
11:00
lör
11:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Lunds SK  -      
18
10:00
lör
10:00    
P10 (Födda 09), Ölyckevallen 7-manna
Löberöds IF - Lunds BK vit  -      
18
09:45
lör
09:45    
PF9(Födda 10), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Lunds BOIS röd  -      
18
09:30
lör
09:30    
PF8 (Födda 11), Klostergårdens IP - Plan 3
Lunds BK - Knattespelen  -      
17
19:00
fre
19:00    
Dam, Klostergårdens IP
Dam » 
Lunds BK - Tomelilla IF
5  -  0  
17
19:00
fre
19:00    
P14 (Födda 05), Lindängens IP, Malmö A-plan
BK Olympic - Lunds BK gul4  -  3  
16
19:15
tor
19:15    
P13 (Födda 06), Borgeby IP, E-plan konstgräs
Bjärreds IF blå - Lunds BK blå2  -  15
15
18:30
ons
18:30    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK vit - Eslövs BK röd0  -  2  
15
17:00
ons
17:00    
Herr, Övrig plats
Herr » 
IFK Klagshamn - Lunds BK
0  -  8  
 
12
16:00
sön
16:00    
Dam, Gärds Köpinge IP A-plan
Dam » 
Gärds Köpinge IF - Lunds BK
2  -  3  
12
15:30
sön
15:30    
P14 (Födda 05), Dalhem IP
BK Flagg - Lunds BK vit1  -  7  
12
15:30
sön
15:30    
P15 (Födda 04), Dalhem IP
BK Flagg - Lunds BK vit1  -  7  
12
14:00
sön
14:00    
P11 (Födda 08), Dalby IP 7-manna väst
Dalby GIF - Lunds BK gul  -      
12
14:00
sön
14:00    
PF7 (Födda-12), Hörby IP
 
Knattespel 2019 - Lunds BK  -      
12
14:00
sön
14:00    
U17 , Bravida Arena
U17 » 
BK Häcken - Lunds BK
4  -  1  
12
13:00
sön
13:00    
P15 (Födda 04), Norrvalla IP plan 1
Kullavägens BK blå - Lunds BK blå1  -  2  
12
12:30
sön
12:30    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Åkarps IF 26  -  3  
12
12:15
sön
12:15    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK svart - Staffanstorp United FC svart  -      
12
11:15
sön
11:15    
P10 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Genarps IF svart  -      
12
10:00
sön
10:00    
P10 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Linero IF vit  -      
12
10:00
sön
10:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Maglasäte IF svart  -      
12
10:00
sön
10:00    
P12 (Födda 07), Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborg City FC svart - Lunds BK blå  -      
12
09:00
sön
09:00    
P11 (Födda 08), Pilängsplanen 7-manna 2
GIF Nike röd - Lunds BK vit  -      
11
17:30
lör
17:30    
F16 (Födda 03-04), Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK - Vinslövs IF1  -  4  
11
15:00
lör
15:00    
Herr, Landskrona IP A-plan
Herr » 
Landskrona BoIS - Lunds BK
2  -  0  
11
15:00
lör
15:00    
P14 (Födda 05), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK vit - Kvarnby IK röd1  -  5  
11
15:00
lör
15:00    
P15 (Födda 04), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK vit - Kvarnby IK röd1  -  5  
11
15:00
lör
15:00    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK - Örgryte IS FF3  -  1  
11
14:00
lör
14:00    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - GIF Nike gul4  -  3  
11
12:30
lör
12:30    
F13(Födda 06-08), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK - IK Wormo1  -  1  
11
12:30
lör
12:30    
P14 (Födda 05), Klostergårdens IP - Plan 8
Lunds BK vit - Löberöds IF/GOF IF3  -  3  
11
11:00
lör
11:00    
F13(Födda 06-08), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK - TFK Nova Eslöv  -      
11
11:00
lör
11:00    
U16 (Födda 03), Höganäs Sportcenter Plan Norr
Höganäs BK - Lunds BK0  -  1  
11
11:00
lör
11:00    
U16 ( Födda 03 ), Höganäs Sportcenter Plan Norr
Höganäs BK - Lunds BK0  -  1  
11
10:30
lör
10:30    
P14 (Födda 05), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK gul - Linero IF röd10  -  4  
11
10:00
lör
10:00    
P11 (Födda 08), Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
Höörs IS blå - Lunds BK blå  -      
11
10:00
lör
10:00    
P12 (Födda 07), Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L1 - Lunds BK gul  -      
11
10:00
lör
10:00    
PF9(Födda 10), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Lunds FF vit  -      
11
10:00
lör
10:00    
PF9(Födda 10), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Uppåkra IF vit  -      
11
09:30
lör
09:30    
PF9(Födda 10), Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1B
Torns IF orange - Lunds BK vit  -      
10
19:00
fre
19:00    
U19, Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
U19 » 
Kristianstad FC - Lunds BK
0  -  4  
08
18:30
ons
18:30    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK svart - FC Trelleborg vit  -      
07
19:00
tis
19:00    
P15 (Födda 04), Bäckagårds IP plan 1
Kvarnby IK blå - Lunds BK blå1  -  1  
07
18:30
tis
18:30    
F13(Födda 06-08), Uppåkravallen, konstgräs 9-manna
Uppåkra IF - Lunds BK8  -  1  
 
05
16:00
sön
16:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - IFK Göteborg  -      
05
16:00
sön
16:00    
U17 , Klostergårdens IP
U17 » 
Lunds BK - IFK Göteborg
0  -  3  
05
14:00
sön
14:00    
P13 (Födda 06), Smörlyckans IP Plan 2
Lunds SK - Lunds BK vit2  -  4  
05
14:00
sön
14:00    
P15 (Födda 04), Lomma IP A-plan, konstgräs
GIF Nike - Lunds BK gul3  -  1  
05
13:00
sön
13:00    
U19, Klostergårdens IP
U19 » 
Lunds BK - IFK Osby
6  -  0  
05
12:00
sön
12:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Helsingborgs IF blå  -      
05
12:00
sön
12:00    
P15 (Födda 04), Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK blå - Hittarps IK blå4  -  0  
05
11:30
sön
11:30    
P13 (Födda 06), Tolvans IP C-plan 9-manna
IF Lödde gul - Lunds BK gul5  -  2  
05
11:00
sön
11:00    
P10 (Födda 09), Harlösa IP B-plan 7-manna
Harlösa IF - Lunds BK vit  -      
05
11:00
sön
11:00    
U16 (Födda 03), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - Vejby IF6  -  0  
05
11:00
sön
11:00    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - Vejby IF6  -  0  
05
10:00
sön
10:00    
F13(Födda 06-08), Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF - Lunds BK  -      
05
10:00
sön
10:00    
PF9(Födda 10), Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 2
Södra Sandby IF vit - Lunds BK blå  -      
05
09:30
sön
09:30    
P10 (Födda 09), Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF svart - Lunds BK gul  -      
05
09:00
sön
09:00    
PF8 (Födda 11), Kronotorpsvallen, Arlöv
 
Lunds BK -   -      
04
16:00
lör
16:00    
Herr, Klostergårdens IP
Herr » 
Lunds BK - Torns IF
2  -  2  
04
14:15
lör
14:15    
PF9(Födda 10), Klostergårdens IP
Lunds BK vit - Lunds FF grön  -      
04
13:00
lör
13:00    
U16 ( Födda 03 ), Olympiafältet Plan 8
Helsingborgs IF - Lunds BK5  -  0  
04
12:30
lör
12:30    
P11 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Harrie FF röd  -      
04
12:00
lör
12:00    
P13 (Födda 06), Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
GIF Nike röd - Lunds BK blå  -      
04
12:00
lör
12:00    
P15 (Födda 04), Klostergårdens IP - Plan 3
Internmatch - Lunds BK  -      
04
11:15
lör
11:15    
P11 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - GIF Nike grön  -      
04
11:00
lör
11:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Bjärreds IF röd  -      
04
10:30
lör
10:30    
PF9(Födda 10), Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF - Lunds BK gul  -      
04
10:00
lör
10:00    
F13(Födda 06-08), Dösjöbro IP konstgräs 9-manna
Dösjöbro IF - Lunds BK3  -  0  
04
10:00
lör
10:00    
P11 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Lunds BOIS vit  -      
04
10:00
lör
10:00    
Veberöds AIF - Lunds BK vit  -      
04
10:00
lör
10:00    
P14 (Födda 05), Södra Sandby IP gräsplan 3 9-manna
Södra Sandby IF vit - Lunds BK vit3  -  2  
04
08:45
lör
08:45    
PF8 (Födda 11), Uppåkravallen
 
- Lunds BK  -      
03
19:00
fre
19:00    
Dam, Klostergårdens IP
Dam » 
Lunds BK - Gärsnäs AIS
5  -  0  
03
18:00
fre
18:00    
P12 (Födda 07), Ölyckevallen 7-manna
Löberöds IF - Lunds BK svart  -      
01
15:00
ons
15:00    
Herr, Rosenlunds IP 1
Herr » 
Assyriska Turabdin IK - Lunds BK
0  -  0  
01
15:00
ons
15:00    
U16 ( Födda 03 ), Bravida Arena
Qviding FIF - Lunds BK4  -  4  
01
14:00
ons
14:00    
U19, Klostergårdens IP
U19 » 
Lunds BK (P19 div.1) - Hittarps IK
6  -  0  
01
13:00
ons
13:00    
P14 (Födda 05), Västergårds IP 1
Eskilsminne IF 1 - Lunds BK gul3  -  3  
01
10:00
ons
10:00    
P10 (Födda 09), Lindeborgs FF, Lindeborgsgatan, Malmö
LINDEBORGS CUP - Lunds BK  -      
APRIL 2019
 
28
17:15
sön
17:15    
F13(Födda 06-08), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK - Klågerups GoIF0  -  8  
28
17:00
sön
17:00    
P15 (Födda 04), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK blå - IF Limhamn Bunkeflo 15  -  3  
28
16:00
sön
16:00    
F13(Födda 06-08), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK - Stehags AIF  -      
28
16:00
sön
16:00    
U19, Österås IP B-plan
U19 » 
IFK Hässleholm - Lunds BK
0  -  1  
28
13:00
sön
13:00    
U17 , Halmstad Arena P2
U17 » 
Halmstads BK - Lunds BK
3  -  2  
28
12:30
sön
12:30    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Trollenäs IF vit2  -  5  
28
12:15
sön
12:15    
PF9(Födda 10), Klostergårdens IP
Lunds BK gul - Staffanstorp United FC orange  -      
28
12:00
sön
12:00    
F16 (Födda 03-04), Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK - Fortuna FF3  -  10
28
11:00
sön
11:00    
P10 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Värpinge IF vit  -      
28
11:00
sön
11:00    
P11 (Födda 08), Askeröds IP B-plan 7-manna 1
Askeröds IF - Lunds BK vit  -      
28
11:00
sön
11:00    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Husie IF vit4  -  8  
28
10:00
sön
10:00    
P10 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - GOF IF  -      
28
10:00
sön
10:00    
PF9(Födda 10), Högalids IP C-plan 5-manna 2
Kävlinge GoIF - Lunds BK blå  -      
27
17:00
lör
17:00    
P15 (Födda 04), Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK gul - Harrie FF7  -  4  
27
14:00
lör
14:00    
Dam, Nya IP, Blentarp A-plan
Dam » 
Blentarps BK - Lunds BK
2  -  1  
27
14:00
lör
14:00    
Herr, Klostergårdens IP
Herr » 
Lunds BK - IFK Värnamo
0  -  2  
27
12:30
lör
12:30    
Veberöds AIF - Lunds BK gul2  -  5  
27
12:00
lör
12:00    
P14 (Födda 05), Lindeborgs IP A-plan
Lindeborgs FF 1948 röd - Lunds BK vit3  -  1  
27
12:00
lör
12:00    
P15 (Födda 04), Lindeborgs IP A-plan
Lindeborgs FF 1948 röd - Lunds BK vit3  -  1  
27
12:00
lör
12:00    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK - Landskrona BoIS3  -  4  
27
11:30
lör
11:30    
P12 (Födda 07), Dösjöbro IP B-plan 7-manna 2
Dösjöbro IF röd - Lunds BK blå  -      
27
11:15
lör
11:15    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK svart - Lunds FF vit  -      
27
11:00
lör
11:00    
P14 (Födda 05), Klostergårdens IP - Plan 8
Lunds BK vit - Arlövs BI4  -  4  
27
10:00
lör
10:00    
P11 (Födda 08), Högalids IP, B-plan 7-manna 1
Harrie FF blå - Lunds BK blå  -      
27
10:00
lör
10:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Bjärreds IF gul  -      
27
10:00
lör
10:00    
PF9(Födda 10), Bara IP A-plan
Bara GoIF röd - Lunds BK vit  -      
27
10:00
lör
10:00    
PF7 (Födda-12), Klostergårdens IP - Plan 2
Lunds BK - Knattespelen  -      
26
19:00
fre
19:00    
U16 (Födda 03), Linero IP A-plan
Linero IF vit - Lunds BK1  -  5  
26
19:00
fre
19:00    
U16 ( Födda 03 ), Linero IP A-plan
Linero IF vit - Lunds BK1  -  5  
26
18:30
fre
18:30    
P14 (Födda 05), Bäckagårds IP plan 1
Kvarnby IK - Lunds BK gul4  -  3  
24
18:00
ons
18:00    
P11 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK vit - Södra Sandby IF  -      
23
19:00
tis
19:00    
P12 (Födda 07), Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF orange - Lunds BK vit  -      
22
18:30
mån
18:30    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Staffanstorp United FC blå2  -  4  
22
16:00
mån
16:00    
P14 (Födda 05), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK gul - GIF Nike gul1  -  3  
22
16:00
mån
16:00    
U16 ( Födda 03 ), Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
Staffanstorp United FC - Lunds BK  -      
22
14:00
mån
14:00    
F16 (Födda 03-04), Husiegårds IP Konstgräs
Husie IF - Lunds BK6  -  0  
22
13:00
mån
13:00    
U19, Klostergårdens IP
U19 » 
Lunds BK - Eskilsminne IF
3  -  0  
22
11:00
mån
11:00    
P14 (Födda 05), Tornvallen, Stångby konstgräs 9-manna
Torns IF - Lunds BK vit0  -  2  
22
11:00
mån
11:00    
U16 (Födda 03), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - Lunds FF1  -  1  
22
09:00
mån
09:00    
PF8 (Födda 11), Staffansvallen, Staffanstorp
Lunds BK 3 & 4 - Löddespelen  -      
 
21
13:00
sön
13:00    
Dam, Granhällans IP A-Plan
Dam » 
Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - Lunds BK
2  -  5  
21
12:00
sön
12:00    
P10 (Födda 09), Staffansvallen plan 2
Staffanstorp United FC svart - Lunds BK gul  -      
21
11:00
sön
11:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Lunds BK  -      
21
11:00
sön
11:00    
PF9(Födda 10), Dalby IP 7-manna
Dalby GIF vit - Lunds BK gul  -      
21
10:00
sön
10:00    
P11 (Födda 08), Vikenplanen
Furulunds IK gul - Lunds BK blå  -      
21
10:00
sön
10:00    
P13 (Födda 06), Gunnesbo Gård A-plan 9-manna
Lunds BOIS - Lunds BK vit1  -  10
21
10:00
sön
10:00    
PF9(Födda 10), Åkarps IP, konstgräs 5-manna 1
Åkarps IF 2 - Lunds BK vit  -      
21
08:45
sön
08:45    
P12 (Födda 07), Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
FC Bellevue 1 - Lunds BK gul  -      
20
10:00
lör
10:00    
P11 (Födda 08), Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF röd - Lunds BK gul  -      
19
15:00
fre
15:00    
Herr, Ruddalen 1 Konstgräs
Herr » 
Utsiktens BK - Lunds BK
3  -  2  
19
14:00
fre
14:00    
U17 , Klostergårdens IP
U17 » 
Lunds BK - IF Elfsborg
0  -  0  
19
09:00
fre
09:00    
Lunds BK 1 & 2 - Löddespelen  -      
18
18:00
tor
18:00    
P15 (Födda 04), Bara IP konstgräs
Bara GoIF röd - Lunds BK gul2  -  4  
17
18:00
ons
18:00    
U16 (Födda 03), Billesholms IP, gräsplan
Billesholms GIF/Bjuvstorp - Lunds BK  -      
17
18:00
ons
18:00    
U16 ( Födda 03 ), Idrottsparken, Billesholm A-plan
Billesholms GIF/Bjuvstorps FF - Lunds BK2  -  3  
 
14
17:30
sön
17:30    
Dam, Klostergårdens IP
Dam » 
Lunds BK - Askeröds IF
9  -  0  
14
17:00
sön
17:00    
F13(Födda 06-08), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK - Höörs IS1  -  13
14
13:00
sön
13:00    
P12 (Födda 07), Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF röd - Lunds BK blå  -      
14
13:00
sön
13:00    
P14 (Födda 05), Borgeby IP, Konstgräs 9-manna
Bjärreds IF svart - Lunds BK gul2  -  6  
14
13:00
sön
13:00    
P15 (Födda 04), Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK blå - Kristianstad United FS0  -  2  
14
13:00
sön
13:00    
U19, Borgeby IP, E-plan konstgräs
U19 » 
Bjärreds IF - Lunds BK
0  -  8  
14
11:00
sön
11:00    
P10 (Födda 09), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK vit - Lunds BOIS  -      
14
11:00
sön
11:00    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Bjärreds IF röd0  -  7  
14
10:00
sön
10:00    
P10 (Födda 09), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK gul - Lunds FF grön  -      
14
10:00
sön
10:00    
P12 (Födda 07), Tolvans IP 7-manna
IF Lödde gul - Lunds BK svart  -      
14
10:00
sön
10:00    
P13 (Födda 06), Gamla IP, Klågerup konstgräs 9-manna
Klågerups GoIF - Lunds BK blå1  -  5  
13
17:00
lör
17:00    
F16 (Födda 03-04), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK - IF Limhamn Bunkeflo1  -  13
13
16:00
lör
16:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Staffanstorp United FC vit  -      
13
16:00
lör
16:00    
P14 (Födda 05), Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
Höörs IS - Lunds BK vit0  -  8  
13
16:00
lör
16:00    
P15 (Födda 04), Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
Höörs IS - Lunds BK vit0  -  8  
13
16:00
lör
16:00    
U17 , Behrn Arena
U17 » 
Örebro SK FK - Lunds BK
0  -  1  
13
14:30
lör
14:30    
P13 (Födda 06), Bäckagårds IP plan 1
Kvarnby IK blå - Lunds BK gul3  -  3  
13
14:00
lör
14:00    
Herr, Klostergårdens IP
Herr » 
Lunds BK - Eskilsminne IF
3  -  0  
13
12:15
lör
12:15    
PF9(Födda 10), Klostergårdens IP
Lunds BK gul - Veberöds AIF vit  -      
13
12:15
lör
12:15    
PF9(Födda 10), Klostergårdens IP
Lunds BK vit - Dösjöbro IF vit  -      
13
12:00
lör
12:00    
P15 (Födda 04), Klostergårdens IP - Plan 3
Lunds BK - Internmatch   -      
13
12:00
lör
12:00    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK - Halmstads BK2  -  8  
13
11:30
lör
11:30    
P11 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Värpinge IF röd  -      
13
11:30
lör
11:30    
P11 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - GIF Nike blå  -      
13
11:00
lör
11:00    
P14 (Födda 05), Klostergårdens IP - Plan 8
Lunds BK vit - Veberöds AIF vit2  -  5  
13
10:00
lör
10:00    
P11 (Födda 08), Smörlyckans IP
Lunds FF vit - Lunds BK vit  -      
13
10:00
lör
10:00    
PF9(Födda 10), Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
Höörs IS vit - Lunds BK blå  -      
13
08:30
lör
08:30    
F13(Födda 06-08), Hörby IP konstgräs 7-manna 1
Hörby FF - Lunds BK  -      
 
07
18:30
sön
18:30    
U16 (Födda 03), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - Furulunds IK3  -  5  
07
18:30
sön
18:30    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - Furulunds IK3  -  5  
07
17:00
sön
17:00    
Herr, Kristianstads Fotbollsarena
Herr » 
Kristianstad FC - Lunds BK
0  -  2  
07
14:00
sön
14:00    
U16 ( Födda 03 ), Kunskapens Hus, konstgräs
Kinna IF - Lunds BK2  -  4  
07
12:30
sön
12:30    
P14 (Födda 05), Vångavallen
Trelleborgs FF - Lunds BK  -      
07
10:00
sön
10:00    
P15 (Födda 04), Köpingeskolans konstgräs
Trelleborgs FF - Lunds BK  -      
06
18:30
lör
18:30    
U17 , Klostergårdens IP
U17 » 
Lunds BK - Degerfors IF
2  -  1  
06
13:30
lör
13:30    
P10 (Födda 09), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK Gul - 7-mannakickoff  -      
06
09:00
lör
09:00    
P10 (Födda 09), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK Svart - 7-mannakickoff  -      
06
08:30
lör
08:30    
P10 (Födda 09), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK Vit - 7-mannakickoff  -      
05
19:00
fre
19:00    
U19, Klostergårdens IP
U19 » 
Lunds BK - IF Lödde
2  -  0  
MARS 2019
 
31
15:00
sön
15:00    
F16 (Födda 03-04), Sandskogens IP
IK Pandora FF - Lunds BK  -      
31
14:00
sön
14:00    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP - Centrumplan
Lunds BK - Landskrona BoIS3  -  1  
31
13:00
sön
13:00    
P14 (Födda 05), Österås IP konstgräs 1
IFK Hässleholm - Lunds BK  -      
31
12:30
sön
12:30    
P14 (Födda 05), Landskrona IP
B-slutspel VinterCup - Lunds BK  -      
31
11:30
sön
11:30    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Dösjöbro IF  -      
31
10:00
sön
10:00    
P10 (Födda 09), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Lunds FF  -      
31
10:00
sön
10:00    
PF9(Födda 10), Staffanstorp
Staffanstorp, Trelleborg - Lunds BK  -      
30
13:00
lör
13:00    
Herr, Klostergårdens IP - Centrumplan
Herr » 
Lunds BK - Hässleholms IF
4  -  1  
30
13:00
lör
13:00    
P13 (Födda 06), Tolvans IP
IF Lödde - Lunds BK  -      
30
13:00
lör
13:00    
P15 (Födda 04), Landskrona IP
Landskrona - Lunds BK  -      
30
13:00
lör
13:00    
U19, Höllviken IP
U19 » 
BK Höllviken A (Div4) - Lunds BK U19
1  -  5  
30
12:00
lör
12:00    
P15 (Födda 04), Landskrona IP
Landskrona IP - Lunds BK  -      
30
12:00
lör
12:00    
U17 , Östgötaporten
U17 » 
IFK Norrköping FK - Lunds BK
4  -  1  
30
09:30
lör
09:30    
P10 (Födda 09), Rosengårds IP
FC Rosengård - Lunds BK  -      
30
09:30
lör
09:30    
U16 (Födda 03), Landskrona IP
Vellinge FF - Lunds BK  -      
30
09:30
lör
09:30    
U16 ( Födda 03 ), Landskrona IP
Vellinge FF - Lunds BK  -      
 
24
16:15
sön
16:15    
P14 (Födda 05), Mariedals IP
Lilla Torg - Lunds BK  -      
24
14:00
sön
14:00    
P15 (Födda 04), Svalebo IP
Veberöd AIF - Lunds BK  -      
24
14:00
sön
14:00    
U17 , Klostergårdens IP - Centrumplan
U17 » 
Lunds BK U17 - IF Lödde U19
8  -  0  
24
11:30
sön
11:30    
U16 (Födda 03), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Hässleholms IF  -      
24
11:30
sön
11:30    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP - Centrumplan
Lunds BK - Hässleholms IF1  -  3  
24
10:00
sön
10:00    
F13(Födda 06-08), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Trelleborgs FF  -      
24
10:00
sön
10:00    
P10 (Födda 09), Dalby IP
Dalby GIF - Lunds BK  -      
23
17:00
lör
17:00    
Dam, Klostergårdens IP - Centrumplan
Dam » 
Lunds BK - Hardeberga bk
3  -  0  
23
13:00
lör
13:00    
Herr, Övrig plats
Herr » 
Mjällby AIF - Lunds BK
0  -  2  
23
11:30
lör
11:30    
F13(Födda 06-08), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK F08 - Torns IF F08  -      
23
11:00
lör
11:00    
Ystads IF - Lunds BK  -      
23
09:35
lör
09:35    
P13 (Födda 06), Linero IP
LInero IF - Lunds BK  -      
23
09:00
lör
09:00    
Bara GIF - Lunds BK  -      
22
18:30
fre
18:30    
P15 (Födda 04), Klostergårdens IP - Centrumplan
Lunds BK - Lunds BK U16  -      
22
18:30
fre
18:30    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP - Centrumplan
Lunds BK U16 - Lunds BK P153  -  3  
20
18:15
ons
18:15    
U19, Klostergårdens IP - Centrumplan
U19 » 
Lunds BK U19 - Södra Sandby A (Div3)
2  -  0  
19
17:20
tis
17:20    
P10 (Födda 09), Stångby IP
Torns IF - Lunds BK  -      
 
17
18:00
sön
18:00    
Dam, Klostergårdens IP - Centrumplan
Dam » 
Lunds BK - Gislöv IF
0  -  0  
17
14:00
sön
14:00    
U16 (Födda 03), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - Hyllie IK20  -  0  
17
14:00
sön
14:00    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - Hyllie IK20  -  0  
17
12:00
sön
12:00    
F13(Födda 06-08), Kirsebergs IP
Backarnas FF - Lunds BK  -      
17
12:00
sön
12:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Trelleborgs FF  -      
17
12:00
sön
12:00    
P14 (Födda 05), Vikenplanen
Furulunds IK - Lunds BK  -      
17
12:00
sön
12:00    
PF9(Födda 10), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - LFF  -      
17
12:00
sön
12:00    
U17 , Lomma IP
U17 » 
GIF Nike U19 - Lunds BK U17
0  -  7  
17
10:00
sön
10:00    
P11 (Födda 08), Tångvalla IP
Skanör-Falsterbo IF - Lunds BK  -      
16
16:15
lör
16:15    
P15 (Födda 04), Pilbäcks IP Tygelsjö
IFK Klagshamn - Lunds BK  -      
16
15:00
lör
15:00    
U19, Övrig plats
U19 » 
Högaborgs BK A (Div3) - Lunds BK U19
1  -  1  
16
14:30
lör
14:30    
P14 (Födda 05), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - IS Halmia  -      
16
13:00
lör
13:00    
Herr, Klostergårdens IP - Centrumplan
Herr » 
Lunds BK - IFK Hässleholm
3  -  0  
16
13:00
lör
13:00    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - IF Lödde  -      
16
11:30
lör
11:30    
P11 (Födda 08), Vannhögs IP
FC Trelleborg - Lunds BK  -      
16
11:00
lör
11:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK gul - IK Wormo  -      
16
10:00
lör
10:00    
P13 (Födda 06), Furulunds IP
Furulunds IK - Lunds BK  -      
15
18:45
fre
18:45    
P15 (Födda 04), Klostergårdens IP - Centrumplan
Lunds BK - Hässleholms if  -      
15
18:30
fre
18:30    
Lunds BK - Lunds BK  -      
13
17:00
ons
17:00    
Herr, Övrig plats
Herr » 
Trelleborgs FF - Lunds BK
1  -  1  
 
10
18:00
sön
18:00    
U17 , Klostergårdens IP - Centrumplan
U17 » 
Lunds BK U17 - Torns IF U19
1  -  1  
10
16:00
sön
16:00    
U16 (Födda 03), Vejby Idrottsplats, https://goo.gl/maps/EQeiG9zXpc
Vejby IF - Lunds BK  -      
10
16:00
sön
16:00    
U16 ( Födda 03 ), Vejby Idrottsplats, https://goo.gl/maps/EQeiG9zXpc
Vejby IF - Lunds BK  -      
10
15:45
sön
15:45    
PF8 (Födda 11), Victoriastadion
Lunds FF - Lunds BK  -      
10
14:00
sön
14:00    
F16 (Födda 03-04), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - Furulunds IK0  -  9  
10
13:30
sön
13:30    
P11 (Födda 08), Linero IP
Linero IF - Lunds BK  -      
10
12:00
sön
12:00    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Veberöds AIF  -      
10
12:00
sön
12:00    
P15 (Födda 04), Skanör Falsterbo
Skanör-Falsterbo IF - Lunds BK  -      
10
11:00
sön
11:00    
U16 (Födda 03), Tomelilla IP konstgräs
Tomelilla IF - Lunds BK5  -  8  
10
11:00
sön
11:00    
U16 ( Födda 03 ), Tomelilla IP konstgräs
Tomelilla IF - Lunds BK5  -  8  
10
10:30
sön
10:30    
P14 (Födda 05), Klostergårdens IP - Centrumplan
Lunds BK - Landskrona BoiS  -      
10
10:00
sön
10:00    
F13(Födda 06-08), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - FC Staffanstorp  -      
09
13:00
lör
13:00    
Herr, Klostergårdens IP - Centrumplan
Herr » 
Lunds BK - Eslövs BK
2  -  0  
09
13:00
lör
13:00    
P12 (Födda 07), Kirsebergs IP
Malmö City FC 2 - Lunds BK Svart  -      
09
13:00
lör
13:00    
P15 (Födda 04), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - IF Löde  -      
09
12:00
lör
12:00    
P15 (Födda 04), Staffanstorp
Staffanstorp United - Lunds BK  -      
09
11:45
lör
11:45    
P12 (Födda 07), Kirseberg IP
Malmö City FC 1 - Lunds BK orange  -      
09
11:00
lör
11:00    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Höörs IS  -      
09
11:00
lör
11:00    
P13 (Födda 06), Dalby IP
Torna Hällestad IF - Lunds BK  -      
09
10:00
lör
10:00    
P12 (Födda 07), Bunkeflo IP
LB 07 - Lunds BK blå  -      
08
19:00
fre
19:00    
U19, Smörlyckans IP
U19 » 
Lunds SK A (Div5) - Lunds BK U19
0  -  3  
 
03
17:00
sön
17:00    
P14 (Födda 05), Excercisfältet konstgräs
IK Wormo - Lunds BK  -      
03
16:00
sön
16:00    
IFK Osby - Lunds BK  -      
03
14:00
sön
14:00    
F16 (Födda 03-04), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - Fortuna FF1  -  8  
03
13:00
sön
13:00    
U16 (Födda 03), Klostergårdens IP - Centrumplan
Lunds BK - Linero IF8  -  1  
03
13:00
sön
13:00    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP - Centrumplan
Lunds BK - Linero IF8  -  1  
03
11:00
sön
11:00    
P15 (Födda 04), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Lunds BK  -      
03
10:00
sön
10:00    
P10 (Födda 09), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Lunds BOIS  -      
02
14:00
lör
14:00    
U17 , Lödde IP
U17 » 
IF Lödde U19 - Lunds BK U19/U17
1  -  11
02
14:00
lör
14:00    
U19, Lödde IP
U19 » 
IF Lödde U19 - Lunds BK U19/U17
1  -  11
02
13:00
lör
13:00    
Herr, Klostergårdens IP - Centrumplan
Herr » 
Lunds BK - IFK Malmö
1  -  2  
02
11:00
lör
11:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK gul - Fortuna FF  -      
02
11:00
lör
11:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK vit - Ramlösa Södra  -      
02
09:30
lör
09:30    
P12 (Födda 07), Hylle IP
Hyllie IK - Lunds BK  -      
02
09:15
lör
09:15    
PF8 (Födda 11), Åkarps IP
Åkarps IF - Lunds BK  -      
01
18:45
fre
18:45    
P15 (Födda 04), Klostergårdens IP - Centrumplan
Lunds BK - FC Trelleborg  -      
FEBRUARI 2019
 
28
19:00
tor
19:00    
P15 (Födda 04), Övrig plats
IFK Klagshamn - Lunds BK  -      
27
19:30
ons
19:30    
U19, Exans IP (Landskrona)
U19 » 
IK Wormo A (Div4) - Lunds BK U19
4  -  3  
26
19:00
tis
19:00    
U17 , Right to Dream Park
U17 » 
FC Nordsjälland U17 - Lunds BK U17
2  -  0  
 
24
14:15
sön
14:15    
P15 (Födda 04), Lindängens IP
BK Olympic - Lunds BK  -      
24
09:00
sön
09:00    
P14 (Födda 05), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Lunds BK  -      
23
13:00
lör
13:00    
Herr, Övrig plats
Herr » 
Landskrona Bois - Lunds BK
0  -  1  
23
11:00
lör
11:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK blå - Trelleborgs FF  -      
23
10:30
lör
10:30    
P12 (Födda 07), Mariedals IP
Lilla Torg - Lunds BK  -      
23
10:30
lör
10:30    
P13 (Födda 06), Konstgräset plan 10
Malmö FF - Lunds BK  -      
21
13:30
tor
13:30    
P10 (Födda 09), Gräshallen
Sportlovcupen - Lunds BK  -      
 
17
12:00
sön
12:00    
P15 (Födda 04), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Lunds BK  -      
16
13:00
lör
13:00    
Herr, Klostergårdens IP - Centrumplan
 
Herr » 
Lunds BK - Avarta
1  -  0  
16
11:00
lör
11:00    
P11 (Födda 08), Kulladals IP
Kulladals FF - Lunds BK  -      
16
10:00
lör
10:00    
P15 (Födda 04), Övrig plats
Bara - Lunds BK  -      
 
10
17:00
sön
17:00    
Dam, Klostergårdens IP - Centrumplan
Dam » 
Lunds BK - Gif nike
0  -  1  
10
16:45
sön
16:45    
PF8 (Födda 11), Victoriastadion
Lunds BK - Lunds FF  -      
10
16:00
sön
16:00    
P15 (Födda 04), Limhamn/Bunkeflo
Lb07 - Lunds BK  -      
10
14:00
sön
14:00    
P15 (Födda 04), Limhamn/Bunkeflo
LB07 - Lunds BK  -      
10
13:00
sön
13:00    
U17 , Östran
U17 » 
Vellinge IF U17 - Lunds BK U17
0  -  2  
10
12:00
sön
12:00    
P14 (Födda 05), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Åstorps IF  -      
10
11:45
sön
11:45    
P12 (Födda 07), Rosengårds Ip
FC Rosengård - Lunds BK blå  -      
10
10:00
sön
10:00    
F13(Födda 06-08), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - IK Wormo  -      
10
10:00
sön
10:00    
P12 (Födda 07), Tolvans IP
Lödde if - Lunds BK gul  -      
09
19:00
lör
19:00    
F16 (Födda 03-04), Svaleboskolan
Romelecupen, Veberöd - Lunds BK  -      
09
15:00
lör
15:00    
U19, Kulladals IP
U19 » 
Kulladals FF U21 - Lunds BK U19
0  -  5  
09
14:30
lör
14:30    
PF9(Födda 10), Nils Holgerssonhallen
YG Cupen - Lunds BK  -      
09
13:00
lör
13:00    
Herr, Klostergårdens IP - Centrumplan
 
Herr » 
Lunds BK - Hvidovre
0  -  4  
09
12:30
lör
12:30    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Husie IF  -      
09
10:30
lör
10:30    
P11 (Födda 08), Stångby IP
Torns IF - Lunds BK  -      
09
10:30
lör
10:30    
P14 (Födda 05), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Harrie IF  -      
09
10:30
lör
10:30    
P15 (Födda 04), Lilla Torg
Lilla Torgs FF - Lunds BK  -      
09
10:00
lör
10:00    
F13(Födda 06-08), Smörlyckans IP
Lunds FF - Lunds BK  -      
08
19:00
fre
19:00    
F16 (Födda 03-04), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Uppåkra IF  -      
08
18:30
fre
18:30    
P15 (Födda 04), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - FC Trelleborg   -      
 
03
14:00
sön
14:00    
P15 (Födda 04), Kvarnby
Kvarnby IK - Lunds BK  -      
03
13:30
sön
13:30    
U17 , Landskrona IP
U17 » 
Landskrona BoIS U17 - Lunds BK U17
0  -  5  
03
13:00
sön
13:00    
P14 (Födda 05), Hyllie IP
Hyllie IK - Lunds BK  -      
03
13:00
sön
13:00    
U16 (Födda 03), Jonstorps IP, https://goo.gl/maps/xp5RmuFmauj
Jonstorps IF - Lunds BK  -      
03
13:00
sön
13:00    
U16 ( Födda 03 ), Jonstorps IP, https://goo.gl/maps/xp5RmuFmauj
Jonstorps IF - Lunds BK  -      
03
11:15
sön
11:15    
P11 (Födda 08), Uppåkravallen, Hjärup
Uppåkra IF - Lunds BK  -      
03
11:00
sön
11:00    
P12 (Födda 07), Bjärred
Bjärreds IF - Lunds BK gul  -      
03
11:00
sön
11:00    
P13 (Födda 06), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Lunds FF  -      
02
16:30
lör
16:30    
U16 ( Födda 03 ), Bunkeflo IP, https://goo.gl/maps/M5dTqiGs8fx
IF Limhamn Bunkeflo - Lunds BK  -      
02
16:00
lör
16:00    
P15 (Födda 04), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Näsets SK  -      
02
14:00
lör
14:00    
P15 (Födda 04), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Näsets SK  -      
02
14:00
lör
14:00    
U19, Klostergårdens IP - Centrumplan
U19 » 
Lunds BK U19 - FC Helsingör U19
0  -  0  
02
11:30
lör
11:30    
P13 (Födda 06), Landskrona IP
Landskrona BOIS - Lunds BK  -      
02
11:00
lör
11:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK vit - Hittarps IK  -      
JANUARI 2019
 
27
12:00
sön
12:00    
P12 (Födda 07), Staffanstorp
Staffanstorp United - Lunds BK blå  -      
27
11:00
sön
11:00    
P15 (Födda 04), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Husie IF  -      
27
08:30
sön
08:30    
P10 (Födda 09), Harlösahallen
Harlösaspelen - Lunds BK  -      
25
17:00
fre
17:00    
F16 (Födda 03-04), Uppåkravallen
Uppåkra IF - Lunds BK  -      
 
20
14:30
sön
14:30    
P14 (Födda 05), Halmstad Arenas Konstgräsplan 6
IS Halmia - Lunds BK  -      
20
13:00
sön
13:00    
Bk Höllviken - Lunds BK blå  -      
20
12:30
sön
12:30    
P10 (Födda 09), Veberöds idrottshall
Romelecupen 2019 - Lunds BK  -      
20
12:00
sön
12:00    
P15 (Födda 04), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Hittarps IK  -      
20
10:30
sön
10:30    
P12 (Födda 07), Landskrona IP
bk landora - Lunds BK vit  -      
20
10:00
sön
10:00    
F13(Födda 06-08), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Backarnas FF  -      
19
15:00
lör
15:00    
P15 (Födda 04), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Internmatch   -      
19
13:00
lör
13:00    
U16 (Födda 03), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Vellinge FF  -      
19
13:00
lör
13:00    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Vellinge FF  -      
19
11:00
lör
11:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK gul - Lödeköpinge IF  -      
19
11:00
lör
11:00    
P14 (Födda 05), Harlyckans IP
Eskilsminne IF - Lunds BK  -      
19
09:30
lör
09:30    
P11 (Födda 08), Bunkeflo IP
Bunkeflo FF - Lunds BK  -      
19
08:30
lör
08:30    
F16 (Födda 03-04), Övrig plats
Kristanstad Arena Cup - Lunds BK  -      
 
13
17:00
sön
17:00    
F16 (Födda 03-04), Övrig plats
Harlösacupen - Lunds BK  -      
13
10:00
sön
10:00    
P14 (Födda 05), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - FC Bellevue  -      
12
13:00
lör
13:00    
P15 (Födda 04), Kärlekens IP Halmstad
Astrio - Lunds BK  -      
12
13:00
lör
13:00    
U16 (Födda 03), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - IFK Hässleholm  -      
12
13:00
lör
13:00    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - IFK Hässleholm  -      
12
11:00
lör
11:00    
P15 (Födda 04), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Bjärreds IF  -      
11
17:00
fre
17:00    
F16 (Födda 03-04), Övrig plats
Harlösaspelen - Lunds BK  -      
 
03
15:15
tor
15:15    
P10 (Födda 09), Bråhögshallen
Bråhögscupen - Lunds BK vit  -      
03
08:45
tor
08:45    
P10 (Födda 09), Bråhögshallen
Bråhögscupen - Lunds BK gul  -      
DECEMBER 2018
 
29
08:00
lör
08:00    
 
- Lunds BK  -      
29
08:00
lör
08:00    
U16 ( Födda 03 ), Intresseförfrågan
 
- Lunds BK  -      
28
14:15
fre
14:15    
P10 (Födda 09), Baltiska hallen (+ träningshall)
Skånecupen - Lunds BK vit  -      
28
11:55
fre
11:55    
P10 (Födda 09), Baltiska hallen (+ träningshall)
Skånecupen - Lunds BK gul  -      
 
22
12:00
lör
12:00    
P15 (Födda 04), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Internmatch  -      
 
16
10:00
sön
10:00    
P15 (Födda 04), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - IFK Klagshamn  -      
15
15:00
lör
15:00    
U16 (Födda 03), Kulladals IP
Kulladals FF - Lunds BK  -      
15
15:00
lör
15:00    
U16 ( Födda 03 ), Kulladals IP
Kulladals FF - Lunds BK  -      
15
12:00
lör
12:00    
P15 (Födda 04), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Internmatch   -      
15
10:00
lör
10:00    
P15 (Födda 04), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - B.93  -      
 
09
16:00
sön
16:00    
U16 (Födda 03), Jeppavallen
Höörs IS - Lunds BK  -      
09
11:00
sön
11:00    
U16 (Födda 03), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Jonstorps IF  -      
09
11:00
sön
11:00    
U16 ( Födda 03 ), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Jonstorps IF  -      
08
13:00
lör
13:00    
P15 (Födda 04), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Malmö FF  -      
08
13:00
lör
13:00    
P15 (Födda 04), Västervångs IP
FC Trelleborg - Lunds BK  -      
08
11:00
lör
11:00    
F13(Födda 06-08), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - Limhamn Bunkeflo  -      
08
11:00
lör
11:00    
F13(Födda 06-08), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - IFK Osby  -      
07
19:00
fre
19:00    
P15 (Födda 04), Husiegårds ip
Husie IF - Lunds BK  -      
 
02
16:00
sön
16:00    
U16 (Födda 03), Vanningen, https://goo.gl/maps/Lpc2GzQjhGq
Vellinge FF - Lunds BK  -      
02
16:00
sön
16:00    
U16 ( Födda 03 ), Vanningen, https://goo.gl/maps/Lpc2GzQjhGq
Vellinge FF - Lunds BK  -      
02
14:00
sön
14:00    
P12 (Födda 07), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK gul - Åstorps FF  -      
02
13:00
sön
13:00    
F13(Födda 06-08), Excercisfältet, Landskrona
IK Wormo - Lunds BK  -      
02
12:00
sön
12:00    
P12 (Födda 07), Berga IP Eslöv
Trollenäs IF - Lunds BK vit  -      
02
12:00
sön
12:00    
P14 (Födda 05), Landskrona IP
Landskrona BoIS - Lunds BK  -      
02
10:30
sön
10:30    
P13 (Födda 06), Nike konstgräs
GIF Nike - Lunds BK  -      
02
10:00
sön
10:00    
P11 (Födda 08), Tångvalla IP, Skanör
Skanör-Falsterbo IF - Lunds BK  -      
02
10:00
sön
10:00    
P14 (Födda 05), Klostergårdens IP - Plan 4
Lunds BK - BK Landora  -      
 
Huvudsponsor
Guldsponsor
Silversponsor
Stöd Lunds BK via
Sociala medier