SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Lunds BK
Lunds bästa bollklubb sedan 1919

Spelade matcher
JUNI 2022
 
30
19:00
tor
19:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP - Plan 8
Lunds BK - Torns IF  -      
 
23
19:00
tor
19:00    
P16 (Födda 06), Vapnö IP 2
BK Astrio - Lunds BK1  -  3  
23
15:00
tor
15:00    
P17 , Kviberg 2 konstgräs
P17 » 
IFK Göteborg - Lunds BK
4  -  5  
22
19:30
ons
19:30    
Herr, Klostergårdens IP, centrumplan
Herr » 
Lunds BK - Qviding FIF
0  -  3  
 
19
14:00
sön
14:00    
P19, Brovallen
P19 » 
LB 07 - Lunds BK
  -      
19
12:00
sön
12:00    
P15 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK - IF Limhamn Bunkeflo 22  -  2  
19
12:00
sön
12:00    
P17 , Klostergårdens IP, centrumplan
P17 » 
Lunds BK - Helsingborgs IF
1  -  2  
19
11:00
sön
11:00    
P13 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Limhamn FC  -      
19
11:00
sön
11:00    
P16 (Födda 06), Hedens IP, Helsingborg plan 5
Ramlösa Södra IF - Lunds BK2  -  3  
18
13:00
lör
13:00    
Dam, Sandskogens IP
Dam » 
Pandora - Lunds BK
  -      
18
13:00
lör
13:00    
Herr, Klostergårdens IP, centrumplan
Herr » 
Lunds BK - Falkenbergs FF
1  -  3  
18
12:00
lör
12:00    
P13 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Eskilsminne IF blå1  -  8  
18
12:00
lör
12:00    
P16 (Födda 06), AIK-vallen A
Falkenbergs FF - Lunds BK1  -  5  
18
11:00
lör
11:00    
P19, Klostergårdens IP - Plan 8
P19 » 
Lunds BK - Limhamn bunkeflo
  -      
18
10:00
lör
10:00    
P13 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Furulunds IK gul2  -  4  
17
fre
00:00    
P16 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK 2 - Limhamn FC 2  -      
16
18:30
tor
18:30    
P13 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK gul - IF Limhamn Bunkeflo L39  -  2  
15
18:30
ons
18:30    
F15 (Födda 06-08), Klostergårdens IP - Centrumplan
Lunds BK - Åkarp  -      
14
19:00
tis
19:00    
P15 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK - FC Bellevue 18  -  2  
14
19:00
tis
19:00    
P19, Ymorvallen A-plan
P19 » 
FC Trelleborg - Lunds BK
  -      
14
18:45
tis
18:45    
P16 (Födda 06), Sjöbo IP A-plan
Sjöbo IF - Lunds BK 2  -  1  
14
18:30
tis
18:30    
P17 , Centrumplanen Klostergårdens IP
P17 » 
Lunds BK - Lunds BK
  -      
13
18:45
mån
18:45    
PF12 (Födda 10), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Furulunds IK svart  -      
 
12
14:30
sön
14:30    
P16 (Födda 06), Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
Staffanstorp United FC - Lunds BK1  -  2  
12
14:00
sön
14:00    
P17 , Platinumcars Arena
P17 » 
IFK Norrköping FK - Lunds BK
2  -  2  
12
13:45
sön
13:45    
P15 (Födda 07), Kulladals IP, konstgräs
Kulladals FF - Lunds BK4  -  6  
12
13:00
sön
13:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK vit - Husie IF grön4  -  5  
12
13:00
sön
13:00    
P19, Centrumplanen Klostergårdens IP
P19 » 
Lunds BK - Tölö
  -      
12
12:00
sön
12:00    
P14 (Födda 08), Sandskogens IP B-plan
IFK Ystad FK - Lunds BK röd8  -  3  
12
11:30
sön
11:30    
PF12 (Födda 10), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Bjärreds IF röd  -      
12
11:00
sön
11:00    
F15 (Födda 06-08), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK - Glumslövs FF4  -  10
12
11:00
sön
11:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK blå - Hardeberga BK2  -  2  
12
10:00
sön
10:00    
PF11 (Födda 11), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - IF Lödde svart  -      
12
10:00
sön
10:00    
PF11 (Födda 11), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Dalby GIF blå  -      
12
10:00
sön
10:00    
PF 9 födda-13, Staffansvallen plan 3, 5-manna 1
Staffanstorp United FC - Lunds BK gul  -      
12
sön
00:00    
P17 , Övrig plats
P17 » 
IFK Hässleholm - Lunds BK
  -      
11
16:00
lör
16:00    
Herr, Vänersvallen Nord konstgräs
Herr » 
Vänersborgs IF - Lunds BK
2  -  1  
11
15:00
lör
15:00    
Dam, Klostergårdens IP - Centrumplan
Dam » 
Lunds BK - Lunds SK
  -      
11
12:00
lör
12:00    
P13 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK röd - Hyllie IK grön3  -  2  
11
11:00
lör
11:00    
P14 (Födda 08), Kulladals IP konstgräs 9-manna
Kulladals FF - Lunds BK2  -  3  
11
11:00
lör
11:00    
P16 (Födda 06), Klostergårdens IP, centrumplan
Lunds BK - Helsingborgs IF4  -  4  
11
10:00
lör
10:00    
PF12 (Födda 10), Ölyckevallen C-plan 7-manna
Löberöds IF - Lunds BK blå  -      
11
10:00
lör
10:00    
P13 (Födda 09), Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
GIF Nike grön - Lunds BK blå1  -  1  
11
10:00
lör
10:00    
PF10 (Födda-12), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - GIF Nike vit  -      
11
10:00
lör
10:00    
PF10 (Födda-12), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Arlövs BI blå  -      
11
10:00
lör
10:00    
PF 9 födda-13, Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - GIF Nike grön  -      
10
19:00
fre
19:00    
P15 (Födda 07), Ölyckevallen A-plan
Löberöds IF - Lunds BK0  -  3  
09
19:00
tor
19:00    
P19, Klagshamns IP plan 2
P19 » 
IFK Klagshamn - Lunds BK
  -      
08
19:00
ons
19:00    
P16 (Födda 06), Klostergårdens IP - Centrumplan
Lunds BK - Åstorps FF6  -  1  
08
18:30
ons
18:30    
Lunds BK blå - FF Atletiko Malmö blå4  -  2  
07
18:30
tis
18:30    
P13 (Födda 09), Flyinge IP A-plan 9-manna
GOF IF - Lunds BK röd  -      
07
18:30
tis
18:30    
P17 , Klostergårdens IP - Centrumplan
P17 » 
Lunds BK - Lunds BK
  -      
06
13:00
mån
13:00    
P17 , Klostergårdens IP, centrumplan
P17 » 
Lunds BK - Halmstads BK
2  -  2  
06
13:00
mån
13:00    
P19, Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
P19 » 
Lunds BK - Eslöv
  -      
06
12:00
mån
12:00    
Dam, Vellinge IP IP
Dam » 
Vellinge - Lunds BK
  -      
06
10:00
mån
10:00    
PF12 (Födda 10), Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF svart - Lunds BK gul  -      
 
05
16:00
sön
16:00    
P16 (Födda 06), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF12  -  2  
05
15:00
sön
15:00    
F15 (Födda 06-08), Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
FC Staffanstorp - Lunds BK4  -  0  
05
14:00
sön
14:00    
P15 (Födda 07), Klostergårdens IP - Plan 3
Lunds BK - FC Helsingör  -      
05
13:00
sön
13:00    
P19, Söndrums ip
P19 » 
BK Astrio - Lunds BK
  -      
05
12:00
sön
12:00    
P17 , Klostergårdens IP, centrumplan
P17 » 
Lunds BK - Hässleholms IF
3  -  0  
05
11:00
sön
11:00    
PF12 (Födda 10), Dalby IP 7-manna öst
Dalby GIF blå - Lunds BK vit  -      
05
11:00
sön
11:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK röd - Tomelilla IF3  -  2  
05
10:00
sön
10:00    
PF12 (Födda 10), Klostergårdens IP - Plan 4A 1/1
Lunds BK blå - Linero IF vit  -      
05
10:00
sön
10:00    
P14 (Födda 08), Gunnesbo Gård A-plan 9-manna
Lunds BOIS röd - Lunds BK blå2  -  3  
05
09:00
sön
09:00    
PF11 (Födda 11), Pilängsplanen 7-manna 2
GIF Nike svart - Lunds BK blå  -      
04
14:30
lör
14:30    
PF10 (Födda-12), Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Lunds BK vit  -      
04
13:00
lör
13:00    
Herr, Klostergårdens IP, centrumplan
Herr » 
Lunds BK - Lindome GIF
4  -  0  
04
12:00
lör
12:00    
P13 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - BK Höllviken svart3  -  2  
04
12:00
lör
12:00    
PF10 (Födda-12), Ljungvalla IP B-plan 7-manna 2
Furulunds IK svart - Lunds BK gul  -      
04
11:00
lör
11:00    
P16 (Födda 06), Klostergårdens IP - Plan 3
Lunds BK - Eskilsminne IF4  -  1  
04
11:00
lör
11:00    
PF 9 födda-13, Husarängens IP A-plan 5-manna 2
Eslövs BK röd - Lunds BK vit  -      
04
10:15
lör
10:15    
P14 (Födda 08), Västervångs IP konstgräs 9-manna
FC Trelleborg grå - Lunds BK vit7  -  3  
04
10:00
lör
10:00    
PF11 (Födda 11), Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
Dösjöbro IF vit - Lunds BK vit  -      
04
10:00
lör
10:00    
PF11 (Födda 11), Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 3
Bjärreds IF blå - Lunds BK gul  -      
04
10:00
lör
10:00    
P13 (Födda 09), Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
FC Bellevue 2 - Lunds BK gul1  -  5  
04
10:00
lör
10:00    
PF -8 (Födda-14), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Linero IF vit  -      
04
10:00
lör
10:00    
PF -8 (Födda-14), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Bjärreds IF grön  -      
04
10:00
lör
10:00    
PF 9 födda-13, Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Linero IF vit  -      
03
18:30
fre
18:30    
P15 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - BK Höllviken vit6  -  2  
02
19:00
tor
19:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK - FC Rosengård 19171  -  1  
MAJ 2022
 
31
18:15
tis
18:15    
P17 , Klostergårdens IP - Centrumplan
P17 » 
Lunds BK - Lunds BK
  -      
 
29
16:00
sön
16:00    
Herr, Fridhemsvallen
Herr » 
IK Oddevold - Lunds BK
1  -  1  
29
15:00
sön
15:00    
P16 (Födda 06), Klostergårdens IP, centrumplan
Lunds BK - Kinna IF3  -  4  
29
15:00
sön
15:00    
P17 , Borås Arena
P17 » 
IF Elfsborg - Lunds BK
6  -  1  
29
12:00
sön
12:00    
P15 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - FC Trelleborg1  -  2  
29
12:00
sön
12:00    
P19, Centrumplanen Klostergårdens IP
P19 » 
Lunds BK - Kristianstad FC
  -      
28
13:00
lör
13:00    
Dam, Klostergårdens IP - Centrumplan
Dam » 
Lunds BK - Malmö FF
  -      
28
10:30
lör
10:30    
PF11 (Födda 11), Övrig plats
Eslövs BK - Lunds BK  -      
28
10:00
lör
10:00    
P13 (Födda 09), Svalebo, Konstgräs
Veberöds AIF vit - Lunds BK vit4  -  1  
27
19:15
fre
19:15    
P13 (Födda 09), Västervångs IP konstgräs 9-manna
FC Trelleborg röd - Lunds BK blå4  -  2  
26
12:00
tor
12:00    
P19, Stångby IP
P19 » 
Torns If - Lunds BK
  -      
26
08:00
tor
08:00    
PF -8 (Födda-14), SKURUPS IP
 
- Lunds BK  -      
25
18:30
ons
18:30    
Herr, Klostergårdens IP, centrumplan
Herr » 
Lunds BK - Torns IF
1  -  0  
24
18:30
tis
18:30    
P17 , Klostergårdens IP - Centrumplan
P17 » 
Lunds BK - Lunds BK
  -      
23
18:30
mån
18:30    
F15 (Födda 06-08), Södra Sandby
Södra Sandby - Lunds BK  -      
23
18:30
mån
18:30    
PF12 (Födda 10), Tornavallen B-plan 7-manna 1
Torna Hällestads IF - Lunds BK vit  -      
 
22
16:00
sön
16:00    
P19, Klostergårdens IP - Plan 3
P19 » 
Lunds BK - Råå
  -      
22
14:00
sön
14:00    
PF12 (Födda 10), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Staffanstorp United FC blå  -      
22
13:30
sön
13:30    
P15 (Födda 07), Hyllie IP konstgräs 2
Hyllie IK - Lunds BK  -      
22
13:00
sön
13:00    
P19, Västergårds IP 1
P19 » 
Eskilsminne - Lunds BK
  -      
22
12:30
sön
12:30    
PF -8 (Födda-14), Flyinge IP A-plan 5-manna 1
GOF IF - Lunds BK vit  -      
22
12:00
sön
12:00    
F15 (Födda 06-08), Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK - Höörs IS1  -  2  
22
12:00
sön
12:00    
P13 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Klågerups GoIF vit2  -  5  
22
12:00
sön
12:00    
P13 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Staffanstorp United FC svart3  -  1  
22
10:30
sön
10:30    
PF -8 (Födda-14), Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike röd - Lunds BK gul  -      
22
10:00
sön
10:00    
PF12 (Födda 10), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Värpinge IF vit  -      
22
10:00
sön
10:00    
PF10 (Födda-12), Klostergårdens IP - Plan 4 A
Lunds BK gul - GOF IF  -      
22
10:00
sön
10:00    
PF10 (Födda-12), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Furulunds IK gul  -      
22
sön
00:00    
P16 (Födda 06), Övrig plats
GIF Nike - Lunds BK  -      
21
16:00
lör
16:00    
Herr, Skarsjövallen
Herr » 
Ljungskile SK Herrfotboll - Lunds BK
2  -  1  
21
15:00
lör
15:00    
P17 , Klostergårdens IP - Centrumplan
P17 » 
Lunds BK - Örebro SK FK
0  -  1  
21
14:30
lör
14:30    
P13 (Födda 09), Korpen plan 1
Lunds BK blå - Uppåkra IF svart3  -  4  
21
14:30
lör
14:30    
Lunds BK röd - FC Trelleborg vit  -      
21
13:00
lör
13:00    
F15 (Födda 06-08), Rosengårds IP konstgräs 9-manna
FC Rosengård 1917 (9m9) - Lunds BK3  -  16
21
13:00
lör
13:00    
PF11 (Födda 11), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Åkarps IF 2  -      
21
13:00
lör
13:00    
PF12 (Födda 10), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Arlövs BI  -      
21
12:00
lör
12:00    
P16 (Födda 06), Klostergårdens IP, centrumplan
Lunds BK - Halmstads BK0  -  1  
21
11:30
lör
11:30    
PF11 (Födda 11), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Veberöds AIF svart  -      
21
11:30
lör
11:30    
PF11 (Födda 11), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Genarps IF vit  -      
21
11:30
lör
11:30    
P15 (Födda 07), Vilans IP A-plan
Kristianstad FC - Lunds BK  -      
21
11:00
lör
11:00    
P14 (Födda 08), Smörlyckans IP Plan 3
Lunds FF - Lunds BK blå2  -  6  
21
10:30
lör
10:30    
P14 (Födda 08), Malmö Stadionområdet plan 10 konstgräs
Malmö FF - Lunds BK5  -  4  
21
10:00
lör
10:00    
PF 9 födda-13, Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Bjärreds IF vit  -      
21
10:00
lör
10:00    
PF 9 födda-13, Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Dalby GIF vit  -      
21
09:30
lör
09:30    
P14 (Födda 08), Oxievångs IP, konstgräs 9-manna
Oxie SK - Lunds BK röd10  -  7  
20
18:30
fre
18:30    
P17 , Vellinge IP Östranplan
P17 » 
Vellinge IF vit - Lunds BK
  -      
19
19:00
tor
19:00    
Dam, Tornfallen
Dam » 
Torns IF - Lunds BK
  -      
19
18:30
tor
18:30    
P14 (Födda 08), Kroksbäck IP konstgräs
Lunds BK vit - Ariana FC röd5  -  0  
18
19:00
ons
19:00    
P16 (Födda 06), Kulladals IP A-Plan
Kulladals FF - Lunds BK3  -  3  
18
18:30
ons
18:30    
P13 (Födda 09), Klostergårdens IP - Plan 3
Lunds BK - Lunds BK P08  -      
18
18:30
ons
18:30    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP - Plan 3
Lunds BK - Lunds BK P13  -      
17
18:30
tis
18:30    
P17 , Klostergårdens IP - Centrumplan
P17 » 
Lunds BK - Lunds BK
  -      
 
15
16:00
sön
16:00    
P17 , Jordbrovallen, Jönköping
P17 » 
Jönköpings Södra IF - Lunds BK
4  -  4  
15
15:00
sön
15:00    
P19, Sandskogens IP
P19 » 
Ystads IF - Lunds BK
  -      
15
13:30
sön
13:30    
PF11 (Födda 11), Klostergårdens IP - Plan 8
Lunds BK - Höör  -      
15
13:30
sön
13:30    
P13 (Födda 09), Vellinge IP Östranplan 9-manna
Vellinge IF vit - Lunds BK blå5  -  5  
15
13:30
sön
13:30    
P15 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK - Hyllie IK  -      
15
13:00
sön
13:00    
P13 (Födda 09), Möllevallen IP, Skanör A-plan 9-manna
Skanör Falsterbo IF vit - Lunds BK gul9  -  2  
15
12:00
sön
12:00    
Dam, Klostergårdens IP - Centrumplan
Dam » 
Lunds BK - Stehag
  -      
15
11:00
sön
11:00    
P16 (Födda 06), Klostergårdens IP, centrumplan
Lunds BK - Limhamn FC5  -  2  
15
10:30
sön
10:30    
PF 9 födda-13, Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike orange - Lunds BK gul  -      
15
10:00
sön
10:00    
F15 (Födda 06-08), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - Köpingebro IF/Svenstorps IF2  -  2  
15
10:00
sön
10:00    
PF11 (Födda 11), Svalebo, konstgräs 7-manna 1
Veberöds AIF vit - Lunds BK gul  -      
15
10:00
sön
10:00    
PF11 (Födda 11), Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF grön - Lunds BK vit  -      
15
10:00
sön
10:00    
PF12 (Födda 10), Smörlyckans IP Plan 4
Lunds FF grön - Lunds BK blå  -      
15
10:00
sön
10:00    
PF12 (Födda 10), Knutsvallen B-plan 7-manna 2
Hardeberga BK - Lunds BK gul  -      
15
10:00
sön
10:00    
PF10 (Födda-12), Borgeby IP F-plan 7-manna 1
Bjärreds IF gul - Lunds BK gul  -      
14
16:00
lör
16:00    
Herr, Gamla Ullevi
Herr » 
GAIS - Lunds BK
1  -  1  
14
15:00
lör
15:00    
P16 (Födda 06), Landskrona IP C-plan
Landskrona BoIS - Lunds BK0  -  6  
14
14:00
lör
14:00    
F15 (Födda 06-08), Lomma IP A-plan, konstgräs
GIF Nike röd - Lunds BK  -      
14
14:00
lör
14:00    
PF11 (Födda 11), Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 1
Bjärreds IF vit - Lunds BK blå  -      
14
14:00
lör
14:00    
P19, Hästö IP
P19 » 
FK Karlskrona - Lunds BK
  -      
14
13:00
lör
13:00    
PF 9 födda-13, Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
Uppåkra IF grön - Lunds BK vit  -      
14
12:00
lör
12:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK röd - Gislövs IF vit11  -  2  
14
11:30
lör
11:30    
P13 (Födda 09), Landskrona IP F-plan konstgräs
Landskrona BoIS - Lunds BK vit2  -  0  
14
11:30
lör
11:30    
PF10 (Födda-12), Linero IP B-plan 7-manna B
Linero IF rödvit - Lunds BK vit  -      
14
11:00
lör
11:00    
P15 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK - FC Trelleborg grå3  -  3  
14
11:00
lör
11:00    
P17 , Klostergårdens IP
P17 » 
Lunds BK - IFK Ystad FK
  -      
14
10:00
lör
10:00    
P13 (Födda 09), Kronetorpsvallen C-plan 9-manna
Arlövs BI blå - Lunds BK röd4  -  3  
14
10:00
lör
10:00    
P14 (Födda 08), Rosengårds IP B-plan
FC Rosengård 1917 vit - Lunds BK vit2  -  8  
14
10:00
lör
10:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - Torns IF orange6  -  3  
13
19:00
fre
19:00    
P16 (Födda 06), Klostergårdens IP - Plan 3
Lunds BK - FC Rosengård 1917 210  -  1  
13
17:00
fre
17:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP - Plan 3
Lunds BK P08 - Lunds BK P08   -      
11
19:00
ons
19:00    
P15 (Födda 07), Brovallen, Bunkeflostrand B-plan
IF Limhamn Bunkeflo - Lunds BK3  -  3  
11
18:30
ons
18:30    
Dam, Klostergårdens IP - Centrumplan
Dam » 
Lunds BK - FC Rosengård
  -      
 
08
17:00
sön
17:00    
Dalby Gif - Lunds BK  -      
08
16:00
sön
16:00    
P15 (Födda 07), Kulladals IP, konstgräs
Kulladals FF - Lunds BK1  -  0  
08
14:30
sön
14:30    
F15 (Födda 06-08), Mariedals IP konstgräs
Lilla Torg FF - Lunds BK  -      
08
14:30
sön
14:30    
P13 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK röd - Staffanstorp United FC blå8  -  1  
08
14:30
sön
14:30    
P13 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Lunds FF svart4  -  4  
08
14:30
sön
14:30    
P16 (Födda 06), Klostergårdens IP - Centrumplan
Lunds BK - Ängelholms FF5  -  0  
08
14:00
sön
14:00    
P14 (Födda 08), Tolvans IP C-plan
IF Lödde - Lunds BK blå2  -  3  
08
13:00
sön
13:00    
P13 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Skanör Falsterbo IF röd8  -  3  
08
12:00
sön
12:00    
PF11 (Födda 11), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Torns IF orange  -      
08
12:00
sön
12:00    
P19, Centrumplanen Klostergårdens IP
P19 » 
Lunds BK - Kullavägens BK
  -      
08
11:30
sön
11:30    
PF11 (Födda 11), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Eslövs BK  -      
08
11:00
sön
11:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK vit - Värpinge IF9  -  8  
08
10:00
sön
10:00    
PF11 (Födda 11), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - GIF Nike vit  -      
08
10:00
sön
10:00    
PF12 (Födda 10), Hörby IP E-plan 7-manna 1
Hörby FF vit - Lunds BK gul  -      
08
10:00
sön
10:00    
PF 9 födda-13, Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Genarps IF  -      
08
10:00
sön
10:00    
PF 9 födda-13, Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Trollenäs IF vit  -      
07
15:30
lör
15:30    
P16 (Födda 06), Hyllie IP konstgräs 1
Hyllie IK - Lunds BK3  -  1  
07
15:00
lör
15:00    
P17 , Klostergårdens IP
P17 » 
Lunds BK - Kalmar FF
4  -  3  
07
14:00
lör
14:00    
P13 (Födda 09), Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF röd - Lunds BK vit4  -  5  
07
13:00
lör
13:00    
PF12 (Födda 10), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Dalby GIF vit  -      
07
13:00
lör
13:00    
PF12 (Födda 10), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Trollenäs IF  -      
07
13:00
lör
13:00    
P14 (Födda 08), Klagshamns IP plan 2
IFK Klagshamn - Lunds BK röd  -      
07
11:30
lör
11:30    
PF10 (Födda-12), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Oxie SK vit  -      
07
11:30
lör
11:30    
PF10 (Födda-12), Klostergårdens IP - Plan 4 B
Lunds BK gul - BK Olympic  -      
07
11:00
lör
11:00    
Dam, Mariedalsplanen
Dam » 
Lilla Torg - Lunds BK
  -      
07
11:00
lör
11:00    
F15 (Födda 06-08), Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK - Ekets GoIF7  -  5  
07
11:00
lör
11:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK - IF Lödde svart4  -  1  
07
10:00
lör
10:00    
PF -8 (Födda-14), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Löberöds IF  -      
07
10:00
lör
10:00    
PF -8 (Födda-14), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Södra Sandby IF blå  -      
06
19:00
fre
19:00    
Herr, Klostergårdens IP
Herr » 
Lunds BK - BK Olympic
1  -  2  
06
19:00
fre
19:00    
P17 , Teckomatorps IP, konstgräs
P17 » 
Teckomatorps SK - Lunds BK
0  -  0  
06
19:00
fre
19:00    
P19, Bäckagårds IP
P19 » 
Kvarnby IK - Lunds BK
  -      
06
18:30
fre
18:30    
P16 (Födda 06), Dalby IP konstgräs
Dalby GIF - Lunds BK0  -  3  
04
19:00
ons
19:00    
P14 (Födda 08), Landskrona IP F-plan konstgräs
Landskrona BoIS - Lunds BK4  -  3  
04
18:30
ons
18:30    
P13 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK vit - FC Rosengård 1917 blå7  -  2  
03
19:30
tis
19:30    
P16 (Födda 06), Borås Arena 2 konstgräs
IF Elfsborg (P16) - Lunds BK (P16)7  -  2  
02
17:00
mån
17:00    
P13 (Födda 09), Korpenplan
Lunds BK - Lunds BK  -      
 
01
17:00
sön
17:00    
PF11 (Födda 11), Dalby IP 7-manna öst
Dalby GIF vit - Lunds BK vit  -      
01
15:00
sön
15:00    
P13 (Födda 09), Smörlyckans IP Plan 2 9-manna
Lunds FF vit - Lunds BK röd7  -  2  
01
14:00
sön
14:00    
PF12 (Födda 10), Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
Stehags AIF blå - Lunds BK vit  -      
01
14:00
sön
14:00    
P19, Österås IP B-plan
P19 » 
Hässleholms IF - Lunds BK
  -      
01
13:00
sön
13:00    
P16 (Födda 06), Håstens IP konstgräs
Varbergs BoIS FC - Lunds BK0  -  9  
01
13:00
sön
13:00    
P19, Centrumplanen Klostergårdens IP
P19 » 
Lunds BK - IFK Malmö
  -      
01
12:00
sön
12:00    
P15 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - Eslövs BK1  -  2  
01
11:30
sön
11:30    
PF11 (Födda 11), Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
Lunds FF vit - Lunds BK blå  -      
01
11:00
sön
11:00    
F15 (Födda 06-08), Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK - Hörby FF (9m9)2  -  1  
01
11:00
sön
11:00    
P17 , Klostergårdens IP plan 8
P17 » 
Lunds BK - Lunds BK
3  -  0  
01
11:00
sön
11:00    
PF10 (Födda-12), Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
Lunds SK - Lunds BK vit  -      
01
10:00
sön
10:00    
PF -8 (Födda-14), Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 1
Lunds SK blå - Lunds BK vit  -      
01
10:00
sön
10:00    
PF 9 födda-13, Staffansvallen plan 3
Staffanstorp United FC vit - Lunds BK vit  -      
01
sön
00:00    
P13 (Födda 09), Övrig plats
Rydsgårds AIF/Skivarp GIF - Lunds BK blå  -      
01
sön
00:00    
P13 (Födda 09), Övrig plats
Malmö City FC svartvit - Lunds BK gul  -      
APRIL 2022
 
30
16:00
lör
16:00    
Herr, Arena Oskarshamn
Herr » 
Oskarshamns AIK - Lunds BK
2  -  2  
30
12:00
lör
12:00    
PF12 (Födda 10), Borgeby IP F-plan 7-manna 2
Bjärreds IF gul - Lunds BK blå  -      
30
12:00
lör
12:00    
P13 (Födda 09), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Kulladals FF blå11  -  1  
30
12:00
lör
12:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK röd - Vellinge IF1  -  2  
30
12:00
lör
12:00    
P16 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK - Kristianstad FC3  -  3  
30
12:00
lör
12:00    
P17 , Strandvallen
P17 » 
Mjällby AIF - Lunds BK
4  -  2  
30
11:30
lör
11:30    
PF10 (Födda-12), Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
Lunds FF grön - Lunds BK gul  -      
30
11:15
lör
11:15    
PF11 (Födda 11), Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF svart - Lunds BK gul  -      
30
10:00
lör
10:00    
PF12 (Födda 10), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Kävlinge Harrie FF röd  -      
30
10:00
lör
10:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK blå - Dalby GIF5  -  4  
30
10:00
lör
10:00    
PF -8 (Födda-14), Staffansvallen Plan 4, konstgräs
Staffanstorp United FC vit - Lunds BK gul  -      
30
10:00
lör
10:00    
PF 9 födda-13, Ljungvalla IP B-plan 5-manna 1
Furulunds IK gul - Lunds BK gul  -      
30
09:30
lör
09:30    
P14 (Födda 08), Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
GIF Nike - Lunds BK vit4  -  11
29
19:00
fre
19:00    
Dam, Klostergårdens IP - Centrumplan
Dam » 
Lunds BK - Janstorp AIF
4  -  1  
29
19:00
fre
19:00    
P14 (Födda 08), Hyllie IP konstgräs 1
FF Atletiko Malmö - Lunds BK1  -  5  
29
18:30
fre
18:30    
P15 (Födda 07), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - Tomelilla IF3  -  1  
29
18:30
fre
18:30    
P16 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK - BK Flagg6  -  1  
27
19:00
ons
19:00    
P16 (Födda 06), Rosengårds IP konstgräs
FC Rosengård 1917 - Lunds BK1  -  6  
27
19:00
ons
19:00    
P19, Romelevallen
P19 » 
Veberöds AIF - Lunds BK
  -      
 
24
16:00
sön
16:00    
Dam, Klostergårdens IP - Centrumplan
Dam » 
Lunds BK - Hammenhög IF
2  -  2  
24
15:30
sön
15:30    
F15 (Födda 06-08), Vikenplanen
Furulunds IK - Lunds BK4  -  1  
24
15:00
sön
15:00    
PF11 (Födda 11), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Södra Sandby IF  -      
24
13:00
sön
13:00    
P14 (Födda 08), Åkarps IP B-plan 9-manna
Åkarps IF - Lunds BK blå7  -  1  
24
13:00
sön
13:00    
P15 (Födda 07), Västergårds IP 11
Eskilsminne IF - Lunds BK2  -  5  
24
13:00
sön
13:00    
P16 (Födda 06), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - BK Astrio6  -  0  
24
13:00
sön
13:00    
P19, Centrumplanen Klostergårdens IP
P19 » 
Lunds BK - Onsala
  -      
24
12:00
sön
12:00    
PF12 (Födda 10), Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 7-manna
Höörs IS blå - Lunds BK gul  -      
24
12:00
sön
12:00    
P15 (Födda 07), Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
Trelleborgs FF - Lunds BK1  -  5  
24
11:30
sön
11:30    
P13 (Födda 09), Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Lunds BK vit7  -  1  
24
11:00
sön
11:00    
PF12 (Födda 10), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Wollsjö AIF  -      
24
11:00
sön
11:00    
Lunds BK röd - Lunds BOIS10  -  3  
24
11:00
sön
11:00    
Lunds BK blå - Linero IF vit4  -  8  
24
11:00
sön
11:00    
P17 , Vellinge IP B-plan
P17 » 
Vellinge IF röd - Lunds BK
1  -  2  
24
11:00
sön
11:00    
P19, Pilbäcks IP konstgräs
P19 » 
IFK Klagshamn - Lunds BK
  -      
24
10:30
sön
10:30    
PF11 (Födda 11), Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 1
GIF Nike röd - Lunds BK gul  -      
24
10:00
sön
10:00    
PF11 (Födda 11), Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1
Höörs IS blå - Lunds BK vit  -      
24
10:00
sön
10:00    
PF12 (Födda 10), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Staffanstorp United FC vit  -      
23
16:00
lör
16:00    
Herr, Klostergårdens IP
Herr » 
Lunds BK - FC Trollhättan
0  -  0  
23
14:00
lör
14:00    
P14 (Födda 08), Linero IP A-plan 9-manna
Linero IF röd - Lunds BK vit0  -  3  
23
13:30
lör
13:30    
P13 (Födda 09), Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
Kvarnby IK vit - Lunds BK gul3  -  2  
23
13:00
lör
13:00    
F15 (Födda 06-08), Askeröds IP konstgräs
Askeröds IF - Lunds BK4  -  1  
23
13:00
lör
13:00    
P14 (Födda 08), Sjöbo IP B-plan 9 manna
Sjöbo IF - Lunds BK röd7  -  0  
23
12:00
lör
12:00    
P17 , Klostergårdens IP
P17 » 
Lunds BK - Trelleborgs FF
2  -  1  
23
12:00
lör
12:00    
PF10 (Födda-12), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Lunds BOIS  -      
23
12:00
lör
12:00    
PF10 (Födda-12), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Lunds FF röd  -      
23
11:00
lör
11:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK - FC Bellevue0  -  6  
23
11:00
lör
11:00    
P16 (Födda 06), Bjärshögs IP A-plan
Åstorps FF - Lunds BK4  -  5  
23
10:00
lör
10:00    
PF 9 födda-13, Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Maglasäte IF svart  -      
23
10:00
lör
10:00    
PF 9 födda-13, Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Åkarps IF 1  -      
22
18:30
fre
18:30    
PF12 (Födda 10), Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
Åkarps IF 2 - Lunds BK blå  -      
20
20:00
ons
20:00    
P16 (Födda 06), Hyllie IP A-plan
Hyllie IK - Lunds BK2  -  5  
20
19:00
ons
19:00    
P19, Centrumplanen Klostergårdens IP
P19 » 
Lunds BK - IFK Hässleholm
  -      
18
18:00
mån
18:00    
F15 (Födda 06-08), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - IF Lödde4  -  0  
18
16:00
mån
16:00    
PF11 (Födda 11), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Höörs IS vit  -      
18
16:00
mån
16:00    
PF11 (Födda 11), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Linero IF röd  -      
18
15:30
mån
15:30    
P17 , Klostergårdens IP
P17 » 
Lunds BK - IF Limhamn Bunkeflo 2
10  -  0  
18
14:30
mån
14:30    
PF10 (Födda-12), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK gul - Stehags AIF  -      
18
13:45
mån
13:45    
PF11 (Födda 11), Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
Torns IF svart - Lunds BK blå  -      
18
13:00
mån
13:00    
P16 (Födda 06), Klostergårdens IP
Lunds BK - Falkenbergs FF9  -  0  
18
12:00
mån
12:00    
Dam, Vikenplan Furulund
Dam » 
Furulund - Lunds BK
6  -  1  
18
12:00
mån
12:00    
PF12 (Födda 10), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Linero IF röd  -      
18
10:00
mån
10:00    
PF10 (Födda-12), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Värpinge IF vit  -      
18
10:00
mån
10:00    
PF 9 födda-13, Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Höörs IS blå  -      
18
10:00
mån
10:00    
PF 9 födda-13, Fågelskolans IP A-plan 5-manna 1
Värpinge IF - Lunds BK gul  -      
 
17
14:00
sön
14:00    
P19, Tolvåkers ip
P19 » 
Lödde - Lunds BK
  -      
17
13:00
sön
13:00    
P17 , Gaisgården 2 Konstgräs
P17 » 
GAIS - Lunds BK
4  -  3  
17
12:30
sön
12:30    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK vit - Kvarnby IK6  -  1  
16
12:00
lör
12:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK blå - Husie IF vit10  -  5  
16
12:00
lör
12:00    
P19, Laröds IP C-plan
P19 » 
Hittarp - Lunds BK
  -      
16
10:30
lör
10:30    
P14 (Födda 08), Hyllie IP konstgräs 2 9-manna
Hyllie IK - Lunds BK0  -  14
16
10:00
lör
10:00    
PF12 (Födda 10), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Södra Sandby IF vit  -      
15
12:00
fre
12:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK röd - BK Höllviken röd0  -  3  
15
10:00
fre
10:00    
PF -8 (Födda-14), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Lunds FF  -      
15
10:00
fre
10:00    
PF -8 (Födda-14), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Lunds FF vit  -      
14
14:00
tor
14:00    
P16 (Födda 06), Klostergårdens IP
Lunds BK (P16) - Östers IF6  -  0  
 
10
16:00
sön
16:00    
Dam, Centrumplanen Klostergårdens IP
Dam » 
Lunds BK - Uppåkra IF
12  -  0  
10
16:00
sön
16:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK Blå - IF Limhamn Bunkeflo 3  -      
10
16:00
sön
16:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 3 - Lunds BK blå3  -  9  
10
15:00
sön
15:00    
P13 (Födda 09), Gamla IP, Klågerup konstgräs 9-manna
Klågerups GoIF svart - Lunds BK röd2  -  6  
10
14:45
sön
14:45    
PF11 (Födda 11), Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF vit - Lunds BK gul  -      
10
14:00
sön
14:00    
PF11 (Födda 11), Vikenplanen
Furulunds IK svart - Lunds BK vit  -      
10
14:00
sön
14:00    
P16 (Födda 06), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - Linero IF2  -  1  
10
13:00
sön
13:00    
P13 (Födda 09), Höllvikens IP plan 4 konstgräs 9-manna
BK Höllviken röd - Lunds BK gul2  -  2  
10
13:00
sön
13:00    
P17 , Malmö Stadionområdet plan 7
P17 » 
Malmö FF - Lunds BK
5  -  2  
10
13:00
sön
13:00    
P19, Centrumplanen Klostergårdens IP
P19 » 
Lunds BK - BK Olympic
  -      
10
11:00
sön
11:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - Malmö City FC8  -  1  
10
11:00
sön
11:00    
P17 , Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
P17 » 
IFK Malmö FK - Lunds BK
1  -  2  
10
10:00
sön
10:00    
PF 9 födda-13, Högalids IP, A-plan
Kävlinge Harrie FF röd - Lunds BK vit  -      
09
15:00
lör
15:00    
P16 (Födda 06), Olympiafältet Plan 10 konstgräs
Helsingborgs IF - Lunds BK0  -  4  
09
13:30
lör
13:30    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Lunds BK vit6  -  4  
09
13:30
lör
13:30    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK vit - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
09
12:00
lör
12:00    
PF11 (Födda 11), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Uppåkra IF svart  -      
09
11:30
lör
11:30    
P14 (Födda 08), Tångvalla IP konstgräs
Skanör Falsterbo IF - Lunds BK röd9  -  1  
09
11:30
lör
11:30    
PF10 (Födda-12), Högalids IP, A-plan 7-manna 2
Kävlinge Harrie FF röd - Lunds BK vit  -      
09
11:00
lör
11:00    
PF12 (Födda 10), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Uppåkra IF svart  -      
09
10:30
lör
10:30    
PF12 (Födda 10), Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 2
GIF Nike röd - Lunds BK gul  -      
09
10:30
lör
10:30    
P15 (Födda 07), Furehov IP plan 1
Åhus Horna BK - Lunds BK2  -  5  
09
10:00
lör
10:00    
P13 (Födda 09), Smörlyckans IP Plan 5 9-manna
Lunds FF grön - Lunds BK blå3  -  9  
09
10:00
lör
10:00    
P13 (Födda 09), Berga IP, konstgräs
Eslövs BK röd - Lunds BK vit3  -  2  
09
10:00
lör
10:00    
PF10 (Födda-12), Högalids IP, A-plan 7-manna 2
Kävlinge Harrie FF blå - Lunds BK gul  -      
09
10:00
lör
10:00    
PF 9 födda-13, Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK gul - Veberöds AIF grön  -      
08
19:00
fre
19:00    
F15 (Födda 06-08), Rosengårds IP konstgräs 9-manna
FC Möjligheten (9m9) - Lunds BK8  -  7  
08
19:00
fre
19:00    
Herr, Klostergårdens IP
Herr » 
Lunds BK - IFK Malmö FK
2  -  1  
08
18:30
fre
18:30    
PF12 (Födda 10), Högalids IP, A-plan 7-manna 2
Kävlinge Harrie FF svart - Lunds BK vit  -      
05
17:45
tis
17:45    
F15 (Födda 06-08), Vångavallen
Trelleborgs ff - Lunds BK  -      
 
03
17:00
sön
17:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - Veberöds AIF10  -  0  
03
14:00
sön
14:00    
Dam, Västergårds IP 9 konstgräs
Dam » 
Eskilsminne DFF - Lunds BK
5  -  3  
03
13:00
sön
13:00    
P17 , Skillinge IP Konstgräs
P17 » 
Gärsnäs AIS Herr - Lunds BK P17
  -      
03
12:00
sön
12:00    
P15 (Födda 07), Fjölebro IP Kalmar
Kalmar FF & IFK Norrköping - Lunds BK  -      
03
09:45
sön
09:45    
PF -8 (Födda-14), Södra sandby
SSIF - Lunds BK  -      
03
07:30
sön
07:30    
P16 (Födda 06), Tallhöjdens ip
Färjestadens GoIF HJ - Lunds BK  -      
03
07:30
sön
07:30    
P16 (Födda 06), Södra utmarken
Kalmar FF U16 - Lunds BK U16  -      
02
17:00
lör
17:00    
P17 , Klostergårdens IP - Centrumplan
P17 » 
Lunds BK - BK Häcken
2  -  1  
02
13:00
lör
13:00    
Herr, Övrevi C
Herr » 
Tvååkers IF - Lunds BK
4  -  0  
02
12:00
lör
12:00    
P13 (Födda 09), Olympiafältet plan 10, precis bakom stora Olympia
Ramlösa Södra IF - Lunds BK  -      
02
12:00
lör
12:00    
P15 (Födda 07), Landskrona IP
Slutspel Landora - Lunds BK  -      
01
19:00
fre
19:00    
P16 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - Ystads IF FF6  -  0  
MARS 2022
 
31
17:15
tor
17:15    
PF -8 (Födda-14), Övrig plats
Torns IF - Lunds BK  -      
30
19:30
ons
19:30    
P17 , Lindängen
P17 » 
BK Olympic - Lunds BK
5  -  2  
 
27
16:00
sön
16:00    
F15 (Födda 06-08), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - Uppåkra if  -      
27
13:00
sön
13:00    
Herr, Klostergårdens IP - Centrumplan
Herr » 
Lunds BK - Ariana
1  -  0  
27
13:00
sön
13:00    
P14 (Födda 08), Sandskogens IP, Ystad
Ystad IF - Lunds BK  -      
27
12:30
sön
12:30    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - FF Atletiko Malmö   -      
27
11:30
sön
11:30    
Linero IF - Lunds BK  -      
27
10:30
sön
10:30    
P16 (Födda 06), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK P16 - Huddinge  -      
27
10:30
sön
10:30    
P19, Centrumplanen Klostergårdens IP
P19 » 
Lunds BK - Huddinge
  -      
27
10:15
sön
10:15    
P15 (Födda 07), Höllvikens IP
Slutspel Höllviken Vintermästerskap - Lunds BK  -      
26
15:00
lör
15:00    
P17 , Klostergårdens IP plan 3
P17 » 
Lunds BK P17 - Huddinge IF U17
7  -  4  
26
15:00
lör
15:00    
P17 , Klostergårdens IP - Centrumplan
P17 » 
Lunds BK - Huddinge P17
7  -  4  
26
13:00
lör
13:00    
P16 (Födda 06), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK U16 - Östers IF U16  -      
26
11:30
lör
11:30    
P19, Övrig plats
P19 » 
Torns IF - Lunds BK
  -      
26
11:00
lör
11:00    
PF11 (Födda 11), Övrig plats
Bjärred IF - Lunds BK  -      
26
11:00
lör
11:00    
P17 , Klostergårdens IP - Centrumplan
P17 » 
Lunds BK - IFK Malmö u18
17  -  0  
26
11:00
lör
11:00    
P17 , Klostergårdens IP
P17 » 
Lunds BK P17 - IFK Malmö FK
17  -  0  
26
10:00
lör
10:00    
PF11 (Födda 11), Övrig plats
Bjärred IF - Lunds BK  -      
26
10:00
lör
10:00    
PF11 (Födda 11), Övrig plats
Bjärred IF - Lunds BK  -      
26
10:00
lör
10:00    
PF 9 födda-13, Staffansvallen
Staffanstorp United - Lunds BK  -      
24
18:30
tor
18:30    
P14 (Födda 08), Centrumplanen Klostergårdens IP
Lunds BK P08 - Lunds BK P08   -      
23
18:30
ons
18:30    
P13 (Födda 09), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - Lunds BK P08  -      
23
18:30
ons
18:30    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK P09 - Lunds BK P08  -      
22
19:15
tis
19:15    
P15 (Födda 07), Höllvikens IP
BK Höllviken - Lunds BK  -      
 
20
17:15
sön
17:15    
F15 (Födda 06-08), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - Osby  -      
20
15:00
sön
15:00    
P13 (Födda 09), Linero IP
Linero IF - Lunds BK  -      
20
15:00
sön
15:00    
P16 (Födda 06), Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
Trelleborgs FF U16 - Lunds BK U161  -  2  
20
12:45
sön
12:45    
P14 (Födda 08), Vanningen IP
Vellinge IF - Lunds BK  -      
20
10:00
sön
10:00    
P13 (Födda 09), Åkarp konstgräsplan
Arlövs BI - Lunds BK  -      
19
16:00
lör
16:00    
PF12 (Födda 10), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK Gul - Lilla Torg  -      
19
16:00
lör
16:00    
PF12 (Födda 10), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK Vit - Lilla Torg  -      
19
15:00
lör
15:00    
Herr, Klostergårdens IP - Centrumplan
Herr » 
Lunds BK - Oskarshamns AIK
0  -  2  
19
14:00
lör
14:00    
P14 (Födda 08), Halmstad Arena Plan 6
Halmstad BK - Lunds BK  -      
19
13:30
lör
13:30    
P15 (Födda 07), Anderslövs IP
FC Trelleborg - Lunds BK  -      
19
13:00
lör
13:00    
P16 (Födda 06), Köpingeskolan
FC Trelleborg U17 - Lunds BK P16  -      
19
11:30
lör
11:30    
P17 , Lindängens IP
P17 » 
BK Olympic - Lunds BK
3  -  0  
19
10:00
lör
10:00    
F15 (Födda 06-08), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - Höllviken  -      
19
10:00
lör
10:00    
PF11 (Födda 11), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds ff - Lunds BK  -      
19
10:00
lör
10:00    
P13 (Födda 09), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - Borstahusen BK  -      
19
10:00
lör
10:00    
P15 (Födda 07), Berga IP
Eslövs BK - Lunds BK  -      
18
19:00
fre
19:00    
Dam, Landskrona IP konstgräsplan
Dam » 
Landskrona BoIS - Lunds BK
1  -  3  
18
19:00
fre
19:00    
P14 (Födda 08), Södra Sandby IP konstgräs
Hardeberga BK - Lunds BK2  -  5  
18
19:00
fre
19:00    
P17 , Malmö, Konstgräset vid Coop
P17 » 
IFK Malmö u18 - Lunds BK
5  -  5  
 
13
16:00
sön
16:00    
P16 (Födda 06), Centrumplanen Klostergårdens IP
Lunds BK P16 - IF Limhamn Bunkeflo P168  -  2  
13
14:00
sön
14:00    
P19, Centrumplanen Klostergårdens IP
P19 » 
Lunds BK - Landskrona
  -      
13
13:00
sön
13:00    
P14 (Födda 08), Lödde IP
Lödde IF - Lunds BK  -      
13
12:00
sön
12:00    
P13 (Födda 09), Oxievångs IP
Oxie SK - Lunds BK  -      
13
12:00
sön
12:00    
P14 (Födda 08), Husiegårds IP
Husie IF - Lunds BK  -      
13
12:00
sön
12:00    
PF 9 födda-13, Linero IP
Linero if - Lunds BK  -      
13
11:00
sön
11:00    
P17 , Klostergårdens IP
P17 » 
Lunds BK (P17) - Malmö FF (P17)
2  -  3  
13
10:00
sön
10:00    
F15 (Födda 06-08), Bäckagården
Kvarnby - Lunds BK  -      
13
10:00
sön
10:00    
PF -8 (Födda-14), Övrig plats
Värpinge - Lunds BK  -      
12
15:30
lör
15:30    
Dam, Klostergårdens IP - Centrumplan
Dam » 
Lunds BK - Åkarps IF
3  -  0  
12
15:30
lör
15:30    
P16 (Födda 06), Landskrona IP F-plan konstgräs
Landskrona BoIS U16 - Lunds BK U161  -  6  
12
11:30
lör
11:30    
P17 , Vellinge IP Östran
P17 » 
Vellinge IF - Lunds BK
3  -  1  
12
10:30
lör
10:30    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK - Kulladals FF4  -  2  
12
10:00
lör
10:00    
P13 (Födda 09), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - IF Limhamn Bunkeflo  -      
12
10:00
lör
10:00    
PF10 (Födda-12), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - Trollenäs  -      
12
09:45
lör
09:45    
P15 (Födda 07), Landskrona IP
Landskrona BOIS - Lunds BK  -      
11
17:30
fre
17:30    
PF11 (Födda 11), Övrig plats
Teckomatorp - Lunds BK  -      
11
17:00
fre
17:00    
P15 (Födda 07), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK P07 - Lunds BK P06  -      
11
17:00
fre
17:00    
P16 (Födda 06), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK P16 - Lunds BK U15  -      
08
19:00
tis
19:00    
F15 (Födda 06-08), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - Fc Rosengård   -      
 
06
15:00
sön
15:00    
P13 (Födda 09), Hyllie nya konstgräset
Hyllie IK - Lunds BK  -      
06
14:00
sön
14:00    
P14 (Födda 08), Bäckagårds IP plan 2
Kvarnby IK - Lunds BK0  -  6  
06
14:00
sön
14:00    
P17 , Klostergårdens IP - Centrumplan
P17 » 
Lunds BK - Gislövs IF u19
5  -  0  
06
14:00
sön
14:00    
P19, Västergårds IP plan 9 konstgräs
P19 » 
Eskilsminne - Lunds BK
  -      
06
14:00
sön
14:00    
PF 9 födda-13, Övrig plats
Staffanstorp United - Lunds BK  -      
06
13:00
sön
13:00    
P14 (Födda 08), Smörlyckans IP
Lunds FF - Lunds BK  -      
06
11:00
sön
11:00    
P16 (Födda 06), Klostergårdens IP - Centrumplan
Lunds BK U16 - Malmö FF U166  -  1  
06
10:00
sön
10:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - FC Trelleborg  -      
06
08:30
sön
08:30    
Gif Nike - Lunds BK  -      
05
15:00
lör
15:00    
P17 , Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
P17 » 
Trelleborgs FF (P17) - Lunds BK (P17)
0  -  1  
05
14:00
lör
14:00    
P13 (Födda 09), Övrig plats
Klågerups GIF - Lunds BK  -      
05
13:00
lör
13:00    
Dam, Höganäs sportcenter
Dam » 
Kullabygden DFF - Lunds BK
0  -  2  
05
13:00
lör
13:00    
Herr, Klostergårdens IP - Centrumplan
Herr » 
Lunds BK - BK Olympic
4  -  1  
05
13:00
lör
13:00    
PF -8 (Födda-14), Övrig plats
Värpinge - Lunds BK  -      
05
12:30
lör
12:30    
P19, Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
P19 » 
Lunds BK - IFK Malmö
  -      
05
12:00
lör
12:00    
P16 (Födda 06), Lindängens IP, Malmö konstgräs 1
BK Olympic P16 - Lunds BK P161  -  2  
05
11:00
lör
11:00    
P13 (Födda 09), Hyllie nya konstgräset
Hyllie IK - Lunds BK  -      
05
10:00
lör
10:00    
P17 , Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
P17 » 
Lunds BK - Lunds BK
  -      
05
09:00
lör
09:00    
GIF Nike - Lunds BK  -      
05
08:30
lör
08:30    
GIF Nike - Lunds BK  -      
05
08:30
lör
08:30    
GIF Nike - Lunds BK  -      
04
18:45
fre
18:45    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK P15 - Lunds BK P14  -      
04
18:30
fre
18:30    
P15 (Födda 07), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK P07 - Lunds BK P08  -      
03
18:45
tor
18:45    
P13 (Födda 09), Klostergårdens IP - Centrumplan
Lunds BK - Lunds BK P08  -      
03
18:30
tor
18:30    
P14 (Födda 08), Centrumplanen Klostergårdens IP
Lunds BK P14 - Lunds BK P13  -      
01
18:00
tis
18:00    
P13 (Födda 09), Gunnesbo Gård
Lunds BoIS - Lunds BK  -      
FEBRUARI 2022
 
27
15:15
sön
15:15    
P15 (Födda 07), Västervångs IP
FC Trelleborg - Lunds BK  -      
27
13:30
sön
13:30    
Herr, Klostergårdens IP - Centrumplan
Herr » 
Lunds BK - IfK Hässleholm
3  -  1  
27
12:30
sön
12:30    
PF11 (Födda 11), Övrig plats
Linero - Lunds BK  -      
27
11:00
sön
11:00    
P17 , Klostergårdens IP
P17 » 
Lunds BK (P17) - Eskilsminne IF (P17)
4  -  1  
27
10:00
sön
10:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - Lindesborgs FF  -      
26
15:30
lör
15:30    
P16 (Födda 06), Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Ramlösa Södra IF P16 - Lunds BK P162  -  2  
26
13:00
lör
13:00    
P19, Vångavallen
P19 » 
Trelleborgs FF - Lunds BK
  -      
26
12:00
lör
12:00    
P14 (Födda 08), Norrvalla IP
Helsingborg IF P09 - Lunds BK  -      
26
10:00
lör
10:00    
P13 (Födda 09), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - FF Atletiko Malmö  -      
23
19:20
ons
19:20    
P19, Centrumplanen Klostergårdens IP
P19 » 
Lunds BK - Staffanstorp
  -      
22
18:00
tis
18:00    
Herr, Övrig plats
Herr » 
Landskrona Bois - Lunds BK
3  -  2  
 
20
14:00
sön
14:00    
P19, Centrumplanen Klostergårdens IP
P19 » 
Lunds BK - Helsingborg
  -      
20
11:00
sön
11:00    
P17 , Klostergårdens IP
P17 » 
Lunds BK (P17) - Helsingborgs IF (P17)
3  -  2  
20
10:30
sön
10:30    
P13 (Födda 09), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - IF Limhamn Bunkeflo  -      
19
13:00
lör
13:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP - Centrumplan
Lunds BK - Torns IF  -      
17
19:30
tor
19:30    
P16 (Födda 06), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK U16 - Ängelholms FF U162  -  1  
17
18:30
tor
18:30    
F15 (Födda 06-08), Staffansvallen
Lunds BK - FC Staffanstorp  -      
 
13
13:00
sön
13:00    
P16 (Födda 06), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK P16 - LB07 L22  -  1  
13
10:00
sön
10:00    
F15 (Födda 06-08), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - Västra Karup  -      
12
16:00
lör
16:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK P08 lag 1 - Lunds BK P08 lag 2  -      
12
15:30
lör
15:30    
P17 , Landskrona IP F-plan konstgräs
P17 » 
Landskrona BoIS (P17) - Lunds BK (P17)
3  -  2  
12
14:00
lör
14:00    
Herr, Övrig plats
Herr » 
Eskilsminne - Lunds BK
3  -  2  
12
14:00
lör
14:00    
P13 (Födda 09), Staffansvallen
Staffanstorp United - Lunds BK  -      
12
13:00
lör
13:00    
P19, Centrumplanen Klostergårdens IP
P19 » 
Lunds BK - IFK Trelleborg
  -      
12
12:30
lör
12:30    
P16 (Födda 06), Olympiafältet Plan 10 konstgräs
Helsingborgs IF U16 - Lunds BK U161  -  4  
12
11:30
lör
11:30    
P15 (Födda 07), Norvalla IP
Helsingborg City FC - Lunds BK  -      
12
11:00
lör
11:00    
P17 , Klostergårdens IP - Centrumplan
P17 » 
Lunds BK - Lunds BK
  -      
12
10:00
lör
10:00    
PF11 (Födda 11), Övrig plats
Råå - Lunds BK  -      
12
10:00
lör
10:00    
P13 (Födda 09), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - Kulladals FF  -      
12
09:00
lör
09:00    
GIF Nike - Lunds BK  -      
11
18:30
fre
18:30    
P15 (Födda 07), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - Ramlösa   -      
10
20:00
tor
20:00    
P17 , Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
P17 » 
Lunds BK - GIF Nike u19
5  -  1  
09
19:00
ons
19:00    
P19, Stadionområdet plan 10
P19 » 
Malmö ff - Lunds BK
0  -  1  
 
06
16:30
sön
16:30    
P13 (Födda 09), Mellanhedens IP
FC Bellevue - Lunds BK  -      
06
12:00
sön
12:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - FC Trelleborg  -      
06
11:00
sön
11:00    
P17 , Övrig plats
P17 » 
Vellinge - Lunds BK
0  -  4  
06
10:00
sön
10:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - IFK Klagshamn  -      
05
16:00
lör
16:00    
P15 (Födda 07), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - Åhus Horna  -      
05
15:30
lör
15:30    
P17 , Centrumplanen Klostergårdens IP
P17 » 
Lunds BK u17 - Lunds BK u19
  -      
05
15:00
lör
15:00    
P19, Centrumplanen Klostergårdens IP
P19 » 
Lunds BK - U17
  -      
05
13:00
lör
13:00    
Herr, Klostergårdens IP - Centrumplan
Herr » 
Lunds BK - Kristianstads FC
2  -  2  
05
12:00
lör
12:00    
P16 (Födda 06), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK U16 - Mjällby AIF U160  -  0  
05
10:30
lör
10:30    
PF11 (Födda 11), Övrig plats
Landskrona BoiS - Lunds BK  -      
05
10:00
lör
10:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - FC Rosengård  -      
05
09:30
lör
09:30    
PF11 (Födda 11), Övrig plats
Lödde IF - Lunds BK  -      
04
19:00
fre
19:00    
P19, Övrig plats
P19 » 
Södra Sandby - Lunds BK
  -      
04
18:30
fre
18:30    
P15 (Födda 07), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - BK Landora  -      
JANUARI 2022
 
30
14:30
sön
14:30    
P17 , Centrumplanen Klostergårdens IP
P17 » 
Lunds BK - Halmia
  -      
30
14:30
sön
14:30    
P17 , Klostergårdens IP
P17 » 
Lunds BK P17 - IS Halmia
  -      
30
13:45
sön
13:45    
P14 (Födda 08), Rosengårds IP
FC Rosengård - Lunds BK  -      
30
12:30
sön
12:30    
F15 (Födda 06-08), Bäckagårds ip
Lunds BK - Kvarnby  -      
30
12:30
sön
12:30    
P14 (Födda 08), Vanningen IP
Vellinge IF - Lunds BK  -      
30
12:00
sön
12:00    
P17 , Klostergårdens IP - Centrumplan
P17 » 
Lunds BK - Ängelholm P17
  -      
30
11:30
sön
11:30    
P17 , Klostergårdens IP
P17 » 
Lunds BK P17 - Ängelholms FF P17
  -      
30
10:00
sön
10:00    
PF12 (Födda 10), Linero IP, Tre Högars väg
Linero IF - Lunds BK  -      
29
16:00
lör
16:00    
P15 (Födda 07), Västervångs IP
FC Trelleborg - Lunds BK  -      
29
15:00
lör
15:00    
Dam, Centrumplanen Klostergårdens IP
Dam » 
Lunds BK - Fortuna FF
  -      
29
15:00
lör
15:00    
Dam, Klostergårdens IP - Centrumplan
Dam » 
Lunds BK - Fortuna
  -      
29
14:00
lör
14:00    
P15 (Födda 07), Staffansvallen
Staffanstorp United - Lunds BK  -      
29
13:00
lör
13:00    
P13 (Födda 09), Höllvikens IP plan K2
BK Höllviken - Lunds BK  -      
29
13:00
lör
13:00    
P14 (Födda 08), Norrvalla IP
Helsingborg City - Lunds BK  -      
29
12:00
lör
12:00    
P16 (Födda 06), Klostergårdens IP - Centrumplan
Lunds BK U16 - Eskilsminne IF U175  -  4  
29
09:00
lör
09:00    
PF11 (Födda 11), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - Borstahusen  -      
 
23
14:15
sön
14:15    
P16 (Födda 06), Prioritet Serneke Arena (11m inomhus)
IFK Göteborg (P06) - Lunds BK U162  -  0  
23
12:00
sön
12:00    
P16 (Födda 06), Prioritet Serneke Arena (11m inomhus)
IFK Göteborg (P07) - Lunds BK P160  -  3  
23
11:00
sön
11:00    
P17 , Klostergårdens IP - Centrumplan
P17 » 
Lunds BK - Lunds BK
  -      
23
10:00
sön
10:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - Uppåkra IF  -      
22
14:00
lör
14:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - Lunds BK  -      
22
12:00
lör
12:00    
PF11 (Födda 11), Övrig plats
Råå IF - Lunds BK  -      
22
11:00
lör
11:00    
Dam, Centrumplanen Klostergårdens IP
Dam » 
Lunds BK - Lilla torg FF
  -      
22
11:00
lör
11:00    
Dam, Centrumplanen Klostergårdens IP
Dam » 
Lunds BK - Lilla Torg
  -      
22
11:00
lör
11:00    
PF11 (Födda 11), Övrig plats
Kvarnby - Lunds BK  -      
22
10:00
lör
10:00    
P13 (Födda 09), Malmö Stadion området - plan 10
Malmö FF - Lunds BK  -      
21
18:45
fre
18:45    
P15 (Födda 07), Hedens IP
Ramlösa Södra IF - Lunds BK  -      
 
16
12:45
sön
12:45    
P16 (Födda 06), Klostergårdens IP - Centrumplan
Lunds BK P16 - Lunds BK U153  -  2  
16
11:00
sön
11:00    
P14 (Födda 08), Brovallen
Limhamn Bunkeflo IF - Lunds BK  -      
16
10:00
sön
10:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - Vellinge IF  -      
15
14:00
lör
14:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - FC Bellevue  -      
15
13:00
lör
13:00    
P13 (Födda 09), Staffansvallen
Staffanstorp United - Lunds BK  -      
15
12:00
lör
12:00    
P13 (Födda 09), Linero IP
Linero IF - Lunds BK  -      
15
12:00
lör
12:00    
P15 (Födda 07), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - FC Bellevue  -      
15
12:00
lör
12:00    
P16 (Födda 06), KB, Köpenhamn
FC Köpenhamn - Lunds BK U160  -  3  
15
11:00
lör
11:00    
P15 (Födda 07), Furehov / Furehovsvöägen 11
Åhus Horna - Lunds BK  -      
15
11:00
lör
11:00    
P17 , Klostergårdens IP - Centrumplan
P17 » 
Lunds BK - Lunds BK
  -      
15
10:30
lör
10:30    
PF11 (Födda 11), Övrig plats
Kvarnby - Lunds BK  -      
15
10:00
lör
10:00    
P14 (Födda 08), Brovallen
LB07 Bunkeflo P09 - Lunds BK  -      
15
09:30
lör
09:30    
PF11 (Födda 11), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - Furlunds BK  -      
 
09
10:00
sön
10:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP - Centrumplan
Lunds BK - Hyllie IK  -      
08
12:00
lör
12:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - Kulladals FF  -      
DECEMBER 2021
 
19
13:30
sön
13:30    
P16 (Födda 06), Klostergårdens IP - Centrumplan
Lunds BK P/U16 - IFK Malmö U162  -  0  
19
10:00
sön
10:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - Vellinge IF  -      
18
15:00
lör
15:00    
P13 (Födda 09), Bollhuset B hall
Lunds BK - Lunds BK P08  -      
18
14:00
lör
14:00    
P15 (Födda 07), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - Helsingborg City FC  -      
18
12:00
lör
12:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - FC Rosengård P09z  -      
18
11:00
lör
11:00    
P15 (Födda 07), Åbyvallen
Klippans FF - Lunds BK  -      
18
10:00
lör
10:00    
P13 (Födda 09), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - GIF Nike  -      
18
09:30
lör
09:30    
PF10 (Födda-12), Värpinge IF - Fågelskolan
Värpinge - Lunds BK 2 (Tidig match)  -      
18
09:30
lör
09:30    
PF10 (Födda-12), Värpinge IF
Värpinge - Lunds BK  -      
 
12
15:00
sön
15:00    
P16 (Födda 06), Klostergårdens IP - Centrumplan
Lunds BK U16 - Vellinge IF P052  -  1  
12
14:00
sön
14:00    
P14 (Födda 08), Åkarps IP
Åkarps IF - Lunds BK  -      
12
13:00
sön
13:00    
P16 (Födda 06), Klostergårdens IP - Centrumplan
Lunds BK P16 - FC Trelleborg P055  -  3  
12
12:30
sön
12:30    
P15 (Födda 07), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - FC Trelleborg  -      
12
10:00
sön
10:00    
PF12 (Födda 10), Värpinge, Fågelvallen/Fågelskolan
Värpinge - Lunds BK  -      
12
10:00
sön
10:00    
P14 (Födda 08), Centrumplanen Klostergårdens IP
Lunds BK - Helsingborg City  -      
11
12:30
lör
12:30    
P15 (Födda 07), Hedens IP
Ramlösa Södra - Lunds BK  -      
11
12:00
lör
12:00    
P14 (Födda 08), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - Vellinge IF  -      
11
12:00
lör
12:00    
P16 (Födda 06), Filborna, plan5
Helsingborgs IF U16 - Lunds BK U160  -  6  
11
10:50
lör
10:50    
P17 , Klostergårdens IP - Centrumplan
 
P17 » 
Lunds BK -
  -      
09
18:45
tor
18:45    
P13 (Födda 09), Klostergårdens IP - Centrumplan
Lunds BK - Lunds BK P08  -      
 
05
15:00
sön
15:00    
P16 (Födda 06), Klostergårdens IP - Centrumplan
Lunds BK-1 - Hittarps IK P059  -  0  
05
13:00
sön
13:00    
PF11 (Födda 11), Övrig plats
Mörarp - Lunds BK  -      
05
12:30
sön
12:30    
P16 (Födda 06), Limhamns IP
LB07-2 - Lunds BK P160  -  2  
05
11:30
sön
11:30    
P14 (Födda 08), Kulladals IP
Kulladals FF - Lunds BK  -      
04
14:00
lör
14:00    
P15 (Födda 07), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - Eskilsminne  -      
04
10:30
lör
10:30    
PF11 (Födda 11), Övrig plats
Häljarps IF - Lunds BK  -      
04
10:00
lör
10:00    
P13 (Födda 09), Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - BK Höllviken  -      
 
Huvudsponsor
Guldsponsor
Silversponsor
Cuper & läger
Stöd Lunds BK via
Sociala medier