SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Lunds BK
Lunds bästa bollklubb sedan 1919
P15 (Födda 08)
Matcher
DECEMBER 2023
 
10
11:30
sön
11:30    
Malmö IP
FC Rosengård 1917 - Lunds BK (P16)4  -  4  
10
13:00
sön
13:00    
Berga IP
Eslövs BK - Lunds BK Gul  -      
 
16
11:00
lör
11:00    
Linero IP
 
Linero IF - Lunds BK P15 (Födda 08)  -      
17
15:00
sön
15:00    
Västervångs IP
FC Trelleborg - Lunds BK Gul  -      
 
18
19:00
mån
19:00    
Södra Sandby IP
 
Lunds BK P15 (Födda 08) - Hardeberga BK  -      
JANUARI 2024
 
13
11:00
lör
11:00    
Höllvikens IP
BK Höllviken - Lunds BK Svart  -      
14
14:00
sön
14:00    
Linero IP
 
Lunds BK P16 (Födda 08) - Linero IF P19-2  -      
 
20
11:00
lör
11:00    
Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK - FC Trelleborg   -      
21
14:00
sön
14:00    
Lödde IP
IF Lödde - Lunds BK Gul  -      
 
27
11:00
lör
11:00    
Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK Gul - FC Trelleborg   -      
27
13:30
lör
13:30    
Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
Lunds BK Svart - FC Bellevue   -      
28
14:00
sön
14:00    
Klostergårdens IP - Centrumplan
Lunds BK - LBK 1919/HJ  -      
FEBRUARI 2024
 
03
11:00
lör
11:00    
Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
 
Lunds BK P16 (Födda 08) - Nosaby IF   -      
03
15:00
lör
15:00    
Höllvikens IP
BK Höllviken P17 - Lunds BK  -      
 
11
13:00
sön
13:00    
Hyllie IP
 
Hyllie IK - Lunds BK P16 (Födda 08)  -      
 
17
11:00
lör
11:00    
Klostergårdens IP, centrumplan
Lunds BK (P16) - FC Rosengård 19172  -  2  
 
21
19:30
ons
19:30    
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
Trelleborgs FF (P16) - Lunds BK (P16)2  -  4  
MARS 2024
 
01
19:00
fre
19:00    
Smörlyckans IP
 
Hardeberga BK - Lunds BK P16 (Födda 08)  -      
03
11:00
sön
11:00    
Klostergårdens IP, centrumplan
Lunds BK (P16) - Malmö FF (P16)  -      
03
13:00
sön
13:00    
Västervångs IP
 
Trelleborgs FF - Lunds BK P16 (Födda 08)  -      
 
10
10:30
sön
10:30    
Hanåsvallen, Sösdala
 
Hässleholm IF - Lunds BK P16 (Födda 08)  -      
10
12:10
sön
12:10    
Söndrums IP konstgräs
BK Astrio (P16) - Lunds BK (P16)  -      
 
16
12:00
lör
12:00    
Klostergårdens IP - Plan 4 1/1
 
Lunds BK P16 (Födda 08) - LB07  -      
17
11:00
sön
11:00    
Klostergårdens IP, centrumplan
Lunds BK (P16) - Landskrona BoIS (P16)  -      
17
12:15
sön
12:15    
Falkon Alkoholfri Arena
 
Falkenbergs FF - Lunds BK P16 (Födda 08)  -